Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

Producer: Lorenc Aliaj
Lyrics & Melody: Alban Skenderaj
Video: Sekuencë
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2AL8UfNJcVmOdZ5sWdWif8
iTunes: music.apple.com/us/album/aisheh-feat-arilena-ara-single/1544620095?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/AISHEH

Te kerkoj falje, falje, falje falje
Qe nuk gjej do nje rrugedalje
Po pres per nje ringjallje
A i sheh rreth teje bukurite?
Malet, lumenjte, oqeanet ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Rrezet e diellit mbi poezite,
ngjyrat e gjithe kesaj bote ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Te kerkoj falje, falje, falje falje
Qe nuk gjej do nje rrugedalje
Po pres per nje ringjallje
A i sheh puthjet ne perendim?
Pikat e shiut qe bien ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Lotet qe rrjedhin nga nje gezim
buzeqeshjet e nje femije ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
A i sheh dallget, qe perplasen shkembinjve sa here qe mendoj per ty, a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Kenget dhe vargjet, qe i thura me shpirt e me zemer ne duar, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?

жүктөп алуу

Көрүүлөр
7,112,325

Жорумдар

 • ⁰06j hci

  Ina HasaniIna Hasani11 саат мурун
  • Aggnlafqtyl9vhgivyuohch0ngjdullkhfudgccfgasaadzzetiocnn

   Ina HasaniIna Hasani11 саат мурун
  • Evfotjo

   Ina HasaniIna Hasani11 саат мурун
 • Subscribe pak kanalit tim ju lutem

  perputhenperputhen12 саат мурун
 • Nje kenge e e mrekullueshme, dy zera te paarritshem nje melodi qe te ngroh zemren. Urime dhe suksese te metejshme qe te dy, jeni nje vlere e rendesishme per muziken Shqipetare 🤩🤩

  Denada DinoshiDenada DinoshiКүн мурун
 • E madhe fare fare fare

  Aqif PiperiAqif Piperi2 күн мурун
 • Y

  Dorian CollakuDorian Collaku2 күн мурун
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍

  Besjana CobaniBesjana Cobani2 күн мурун
  • 🇦🇱🇽🇰

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
 • Eshte me e bukura

  Besjana CobaniBesjana Cobani2 күн мурун
  • 🇦🇱🇦🇱

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
 • 00:22

  Alba RosaAlba Rosa3 күн мурун
  • 🇦🇱🇦🇱

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
 • Shum kang e bukur rrespect 👏 Bravo 🥰🥰

  Iliriana HalabakuIliriana Halabaku4 күн мурун
  • 🇦🇱🇽🇰 e vërtetë

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
 • Canzone bellissima. Ti trasporta ovunque tu vuoi essere. ❤

  Laura SoareLaura Soare4 күн мурун
  • la verità

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
 • e keni ba duket keng shume bekuar ju kumshi duart

  valentin prrojvalentin prroj4 күн мурун
  • #bukur

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
  • #lumshi

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
  • e keni ba kite keng shume bekuar ju kumshi duart

   valentin prrojvalentin prroj4 күн мурун
 • Shar Mountains Restelicë🇽🇰

  Aki 10Aki 105 күн мурун
 • A mendoni se eshte nje ze i pa degjuar??Joo eshte yllii i kenges moderne shqiptare a mendoni dhe ju ashtu😇😇😂🙈🙈

  BillieBillie5 күн мурун
 • wow♥♥♥♥

  Ermir VeliuErmir Veliu5 күн мурун
 • Let’s see Ayşe’s, Aishah’s, Aicha’s or whatever 😂

  Tour Guide ATour Guide A5 күн мурун
  • @Sh Xhafa i know, but some of them already guessed that it is Aishah

   Tour Guide ATour Guide A2 күн мурун
  • A i sheh? - means-do you see them? Not aishah's with friends... 😂

   Sh XhafaSh Xhafa3 күн мурун
 • Aisheh 😍🤩😇🥰😊

  Teuta BajramiTeuta Bajrami5 күн мурун
  • Aishja😅🇦🇱🇽🇰

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
 • 🔥🔥🔥🔥

  Adelina kuqiAdelina kuqi7 күн мурун
 • From morocco🇲🇦

  صوفيا sofiaصوفيا sofia7 күн мурун
  • @Piano Shqip nice❤❤❤❤

   صوفيا sofiaصوفيا sofia2 күн мурун
  • from Albania 🇦🇱

   Piano ShqipPiano Shqip2 күн мурун
 • BEAUTIFUL😍😍😭😭

  صوفيا sofiaصوفيا sofia7 күн мурун
 • Bravo 🏅te lumte Aishe🏆🎖

  Samsung A3Samsung A37 күн мурун
  • Kjo kenge eshte me e bukura ne bote. Urime

   Samsung A3Samsung A37 күн мурун
  • Arilena Ara🎈🎆🎆✨🎇

   Samsung A3Samsung A37 күн мурун
 • Kjo kenge eshte me e bukura ne bote

  Samsung A3Samsung A37 күн мурун
  • 🥈🥇🏅🥉bravo

   Samsung A3Samsung A37 күн мурун
 • Super kenge bravo te dyve 😘😘

  Esmeralda BacjaEsmeralda Bacja9 күн мурун
 • On baron knnsmv have Gibb aging inn wrong fetid of be oh

  Entela UruciEntela Uruci9 күн мурун
 • Llkikjhghhjjjjjjjjuiiiiijiijhbjiiuuknmnnnnnnnnn n No nj bio mo ko j0 loop kopp kip OP lip I] 7PM lu8

  Evina KociEvina Koci10 күн мурун
 • Alban Skenderaj is another level !!!

  Ar TalentAr Talent10 күн мурун
 • 9

  joel majmunjoel majmun10 күн мурун
 • l😍

  Megi SollakuMegi Sollaku11 күн мурун
 • Të mrekullueshëm magjik💋♥️💋💞❤️💞♥️💋💚🌹♥️💞❤️

  Nikoleta BuziNikoleta Buzi11 күн мурун
 • Shum mir ju lumnde juve♥️

  Mine MemaMine Mema12 күн мурун
 • Grande Alban Skenderaj si gjithëmonë me plot emocione gjdo këngë .... Faliminderit Zotit qe kemi Albanin ❤️

  Fitore FFitore F14 күн мурун
 • Te gjitha i shof kur jam me 🤜❤️🔐🤛

  Emiliano StarovaEmiliano Starova14 күн мурун
 • kgcode.info/stream/jmKWopqZn9Z9eXc/video.html piano cover 🎶🎶🎶👍

  Abona HoxhaAbona Hoxha15 күн мурун
 • Ne cfare vendi eshte bere klipi😍

  marinela nikollimarinela nikolli15 күн мурун
  • ne pianon tim 😂

   Piano ShqipPiano Shqip15 күн мурун
 • )ru

  Bela BelaBela Bela15 күн мурун
 • Super kenge super kengetar 😍😍

  Nertila LelaNertila Lela15 күн мурун
 • Arilena te dua shummmmmmm

  Kleana AlimaniKleana Alimani15 күн мурун
 • Shum e bukur, kryevepër!! 👍👍🇦🇱🇦🇱

  Toni AranitiToni Araniti15 күн мурун
 • 0% Gucci 0% nudity 100% pure beutiful voices

  Nozg PapaNozg Papa15 күн мурун
 • A di njeri ku eshte xhiruar klipi?

  Bukuri ShqiptareBukuri Shqiptare16 күн мурун
 • 5k osht oj moter

  Gent SalihiGent Salihi16 күн мурун
 • Qka thot konga : A i shehhhhhh Qka degjoj une : aisheeeeeeee 😂

  Megi_Defne Defne my lifeMegi_Defne Defne my life16 күн мурун
  • aisheeee ..shife ne kanalin tim..verzionin me te bukur ne piano 😍

   Piano ShqipPiano Shqip15 күн мурун
 • Super kenge super kengetar......Ku esht xhiruar ky videoclip ne ca vendi plssss....

  Let's PlayyLet's Playy16 күн мурун
 • Yll te 2 kengetare vipa

  Teuta CelaTeuta Cela16 күн мурун
 • W ALBANIA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤

  Vivere per la VeritàVivere per la Verità17 күн мурун
 • super kenge

  UNIVERS ChannelUNIVERS Channel18 күн мурун
 • Alban skenderaj ka ze shume te embel

  pranvera mustafarajpranvera mustafaraj18 күн мурун
  • keni albanin ne kanalin ti..shum kengr te tia te perpunuara qe mund ti kendoni dhe ju..faleminderi po bete subsribe

   Piano ShqipPiano Shqip15 күн мурун
 • Si gjithmonë Albani, në çdo këngë, perfekt ❤️💪👏

  Geni MisaGeni Misa19 күн мурун
 • Kjo n m mm

  Seri SaraSeri Sara19 күн мурун
 • Asnjehere ne Jeten time nuk kam degjuar nje duet te pershtaten aq bukur dy zera magjik per syt e ballit 👏👏👏👏👏👏👏🌻🌻

  Flora floraFlora flora20 күн мурун
 • Super kenge ♥️♥️

  Alba MusaAlba Musa20 күн мурун
 • Albani e zbukuron kengen

  Nurisha JaupiNurisha Jaupi20 күн мурун
 • Klplp88dindnqdnqm.1.wmmmms.w..1. W W.w.ww. W 1 WW ...1 W Ww W W.w. ..ww A A W W Ww W W W S 1

  Edon BerishaEdon Berisha21 күн мурун
 • ❤️❤️😍🥰😍😍💗

  J DJ D21 күн мурун
 • Ju lutem beni subscribe ne kanalin tim! Zoti ju ruajt 🙏

  Amazing PlacesAmazing Places21 күн мурун
 • Frymezuese

  Eni EniEni Eni21 күн мурун
 • Very nice song respect for you from 🇺🇸🇽🇰👏

  Zylfije JusufiZylfije Jusufi21 күн мурун
 • Very nice song respect for you 👏

  Zylfije JusufiZylfije Jusufi21 күн мурун
 • Shqiperia ka vetem 2 kengetar te vertet 1 Alban skenderaj 2 Flori mumajesi ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Elda DoraElda Dora22 күн мурун
  • e vertet..i keni te dy ne kanalin tim me verzionet shum te kendeshme ne piano ..faleminderit po bete subsribe..ka rendesi shume per neve

   Piano ShqipPiano Shqip15 күн мурун
  • Flori ka timbrin me vk qe egziston, nuk ka fare muzikalitet.

   Andre TxTAndre TxT20 күн мурун
 • 🥰🥰

  Ambra ÇarçaniAmbra Çarçani22 күн мурун
 • Oooo😍

  Ambra ÇarçaniAmbra Çarçani22 күн мурун
 • Te lumte! Ijep muzikes shqiptare emocion!

  star lordstar lord23 күн мурун
 • Je i paarritshem Alban dhe Arilena gjithashtu bashkpunimi me i bukur 💖💖💖🌟🌟🌟

  Vedihana PriftiVedihana Prifti23 күн мурун
  • faleminderit po i degjuat verzionet qe i beme ne te ketyre artistave..i keni ne kanalin tim ..dhe faleminderit po na mbeshtete me subsribe

   Piano ShqipPiano Shqip15 күн мурун
 • Pile

  Redina KajackaRedina Kajacka24 күн мурун
 • Pile

  Redina KajackaRedina Kajacka24 күн мурун
 • Super kenge👏

  Prince FFPrince FF24 күн мурун
 • arilenës i shkon shumë shumë kjo këngë sikur askush nuk do ta bënte më mirë"bravo Arilena bravo"

  Lumturi DervishiLumturi Dervishi24 күн мурун
 • Shqiq re vlla pastër qartë dhe të kuptueshëm. Pse esht kaq e vështir që edhe tjetrit ti bejm këngët kështu. Jemi dhe ne emigrantet qe duam te dëgjojmë shqipen ton të bukur

  Anna AnnaAnna Anna25 күн мурун
 • A I SHEH

  Arben AlcaniArben Alcani26 күн мурун
 • Kanga ma e pelqyer nga une alban & arilena jeni te shkelqyerjam emocionuar

  Tuana MeziuTuana Meziu26 күн мурун
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë

  Maggie TrupidoMaggie Trupido26 күн мурун
  • Me cilen e beri ate "bir" Perendija ? Ku e ka mamim "biri" i Perendise ? Na keni ca treapin me budallalleqe !

   IceFireSoulIceFireSoul23 күн мурун
 • xftddx

  Fidaim HyseniFidaim Hyseni26 күн мурун
 • Bs

  Demir ArapiDemir Arapi28 күн мурун
 • Sa me pelqen kjo kenge o zot vetem nga une e kam par mijra her

  Mr Bean BeanMr Bean Bean29 күн мурун
  • mesiguri do te pelqeje dh3 verzioni ne piano ne kanalin tim..kerkoje po deshte deh faleminderit per subsribe

   Piano ShqipPiano Shqip15 күн мурун
 • ❤️

  Jueldaelda AlimucajJueldaelda Alimucaj29 күн мурун
 • Kenga

  floridi Celikufloridi Celiku29 күн мурун
 • Shum e bukur

  floridi Celikufloridi Celiku29 күн мурун
 • Te lumt bravo super❤👍👏👏

  Ermal MenajErmal MenajАй мурун
 • Wow sa mir kanga👌👌👏👏😘

  leona Komanileona KomaniАй мурун
 • super kenge

  amina mucajamina mucajАй мурун
 • 😍😍😍😍

  Olta XhafajOlta XhafajАй мурун
 • Dy artist te kombinushem bravo ju lumte jeni te mbrekullushem!!

  Monce MonciMonce MonciАй мурун
 • Dy talente puro , qe skan nevoje per alkol drog dhe femra lakuriq e me silikon per te bere hit ❤️

  Vjosa AlVjosa AlАй мурун
 • 😇

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizaceАй мурун
 • Shume kenge e bukur. Ku eshte realizuar viedoklipi? Shume vend i bukur😍.

  H MdarciH MdarciАй мурун
 • Obozavam ovu pesmu. Be vide ljudi lepotu.

  Nije emyyyNije emyyyАй мурун
 • Jeni super që të dy! Zëra fantastik. ❤️❤️

  A CA CАй мурун
 • Shumë bukur je super Alban

  Erjet LenguErjet LenguАй мурун
 • Shum kenge e bukur

  Alban QorriAlban QorriАй мурун
 • Bashkepunim I pakrahasueshem

  Jahir BilalajJahir BilalajАй мурун
 • kgcode.info/stream/n2rLn7Smf8eIeo8/video.html

  FlordiFlordiАй мурун
 • kgcode.info/stream/jmKWopqZn9Z9eXc/video.html

  Piano ShqipPiano ShqipАй мурун
 • Nuk kuptoj ato 1072 "nuk pelqen" si mund të jetë me spaktakolare se kjo!! Nje kenge e kesaj rryme. .... se di. Gjithesesi mbetet kengetari më i mire në absolut i gjithë trevës Shqipetare.

  Irmir RicaIrmir RicaАй мурун
  • kgcode.info/stream/jmKWopqZn9Z9eXc/video.html

   Piano ShqipPiano ShqipАй мурун
 • Ku jan 👉🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Marjan JaciMarjan JaciАй мурун
 • Super♥️♥️

  Rei Ana BrukaRei Ana BrukaАй мурун
 • Ju kane shtuar klikimet kesaj qe kendon bashk me Albanin, kjo qe puthte armikun e shqiptarve te Kosoves jovanin serb.

  Era JahaEra JahaАй мурун
 • Sa me pelqen kjo kenge🤩🤩🤩

  Jello Fruit AsmrJello Fruit AsmrАй мурун
 • 😊😊

  Rajdi FlutraRajdi FlutraАй мурун
 • 😭😭😭😭😭😟😟☹☹😘😘

  Rajdi FlutraRajdi FlutraАй мурун
 • ishalla kjo eshte kenga e fundit e Albanit ne kete stil...kenga duket sikur e ka prodhuar Flori dhe autotuni nuk i shkon fare Albanit se ai ka ze...ndryshe nga flori me shok...

  Renis HaxhiaRenis HaxhiaАй мурун
 • 🎇🎇🎆🎆👌🏻🙌🏻🙌🏻

  Kostandin PuleriKostandin PuleriАй мурун