Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer (Official Video)

Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/DrejtNeZemer
Writen by Alban Skenderaj & 2Ton
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Talelli Production
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2wk685hY7J3pnz6JOYtj9y
Deezer: www.deezer.com/en/album/95786042
iTunes: itunes.apple.com/us/album/drejt-ne-zemer-feat-2ton-single/1462531636?ls=1&app=itunes
DREJT NE ZEMER
Ti me qellove drejt ne zemer
Aty ku vetem ti di
Per mua ka vetem nje emer
Je ti, je ti, vetem ti
Ti me qellove drejt ne zemer, ne zemer, ne zemer a e di?
Per mua nuk ka tjeter emer
Je ti, je ti, vetem ti
Ti po m’qellon, po m’qellon
Drejt n’zemren tem
Ti po m’bon mi harru krejt tjerat
Se vec ti je, vec ti je
Qe rri n’menjen tem
Njoni tjetrit na ia rrisim vlerat
Ti po mi con ndjenjat te nalt sa here t’shoh, ty zemra t’do
Shume t’madhe e kom dashnine per ty
Dukesh ma mire se krejt ato qe njoh
ato qe njoh
Tash n’zemren teme ti ke hy
Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni
Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni
Ti me qellove drejt ne zemer
Aty ku vetem ti di
Per mua ka vetem nje emer
Je ti, je ti, vetem ti
Ti me qellove drejt ne zemer, ne zemer, ne zemer a e di?
Per mua nuk ka tjeter emer
Je ti, je ti, vetem ti
Ti si “Kali i Trojes” hyre drejt ne zemer
E pushtove ne pabesi
Ne piken e dobet si shigjete ne thember injektove ti nje pike dashuri

Eja, eja, eja, eja, eja sonte
Te na xhelozojne edhe Perendite
Eja, eja, eja, eja sonte
Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty

жүктөп алуу

Көрүүлөр
13,327,737

Жорумдар

 • in qqertu

  ola kallushiola kallushiКүн мурун
 • Kenge shume e bukur

  Arlinda IdriziArlinda IdriziКүн мурун
 • I qit zoti fare rrac mut te dy 2 bythqimit kan talent porno e bythkurvash ada

  Anisa NisaAnisa Nisa2 күн мурун
 • ❤️ ❤️

  Gazmend KumanakuGazmend Kumanaku8 күн мурун
 • 🤩

  Sara MemushajSara Memushaj12 күн мурун
 • 2021

  flutura shimkaflutura shimka17 күн мурун
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Ammmr AmmaAmmmr AmmaАй мурун
 • Great just great

  edi zaedi zaАй мурун
 • Kete kenge e keni bere shume te bukur

  Xhesi XheyXhesi XheyАй мурун
 • Arti e ka emrin ALBAN SKENDERAJ

  Galaxy SamsungGalaxy SamsungАй мурун
 • 💘💘💘💘

  Vedihana PriftiVedihana Prifti2 ай мурун
 • Po ik o Alban se I ke humb vlerat si kengtar fare.. Je shum larg 2-Tonit ske lidhje fare me ate me zerin qe ke.. Je limonat.. Gjej noi duet me Mira Koncin a ku di un..

  Tony CarcaniTony Carcani2 ай мурун
 • Me pelqen shume

  elo shkembielo shkembi2 ай мурун
 • 🌊🥰🌊😊🌊🤗🌊🥰🌊

  Ирина ВяльцеваИрина Вяльцева2 ай мурун
 • ❤🌍⚘🎸🇦🇱

  lira vogellira vogel2 ай мурун
 • Bravo

  Arbesha BicakuArbesha Bicaku2 ай мурун
 • Per mua ka vetem nje emer,je ti vetem ti

  Μ MΜ M3 ай мурун
 • Shum kenge e qelluar Respekt

  ElmaElma3 ай мурун
 • Kenge me e bukur ne bote .A mendoni dhe ju si une.💜💛💚💙❤I love this song

  Alkida GjataAlkida Gjata3 ай мурун
 • Bravo bravo 🥰🥰🥰

  Majlinda GjiniMajlinda Gjini3 ай мурун
  • I

   Majlinda GjiniMajlinda Gjini3 ай мурун
 • Y

  Leona ShahiniLeona Shahini3 ай мурун
 • Coment ALBAN SKENDERAJ like 2TON

  Akil MirenaAkil Mirena4 ай мурун
 • Coment alban skenderaj like 2 ton

  Akil MirenaAkil Mirena4 ай мурун
 • Kenga me i mir nga alban skenderaj dhe 2ton

  Akil MirenaAkil Mirena4 ай мурун
 • Maroj mas pjeses te 2tonit shum chill

  JETNISJETNIS4 ай мурун
 • Bravo

  Eljona TepelenaEljona Tepelena4 ай мурун
 • Te dy kengetar te mrekullueshem .

  Valbona CrrojValbona Crroj4 ай мурун
 • Kengetari im i preferuar.

  Valbona CrrojValbona Crroj4 ай мурун
 • Te dua shumë 2ton

  Antonela AntonelaAntonela Antonela4 ай мурун
 • Kombinim perfekt. Qetesi dhe e paster nga fillimi gjer ne fund☺️☺️☺️👌👌👏👏

  Madri X.TMadri X.T5 ай мурун
 • Ore kur fola nje hẻr un ne gjum kte thash.comment 😳🐁🇬🇧

  Esmeralditomoony PrishkaEsmeralditomoony Prishka5 ай мурун
 • Bravo alban ti je kengetari me i mir be bot

  Florjan MetaFlorjan Meta5 ай мурун
 • E dashuroj kete keng! Te lumt!👏👏👏👏❤

  Kostandin MamutajKostandin Mamutaj5 ай мурун
 • me pelqen aq shume kjo kenge. dua ta degjoj cdo dite.

  Μαρίνα ΖυκάιΜαρίνα Ζυκάι5 ай мурун
 • Kjo eshte kenga ime e preferuar e Alban skenderah

  Sidita TafaSidita Tafa5 ай мурун
 • Nuk e kuptoj pse shumica komentojn pelqejn japin viewsa te ato videoklipe ku ka femra me byth me gjoks e buz te fryra e makina te shtrenjta. Ndersa ato videoklipe me femra te thjeshta kan shum pak viewsa. Pse ndodh kjo?? Kengtar si Albani ska mo njerz flet qart e kenget i ka me shum kuptim. Pse pelqeni ato keng ku nuk i merret vesh nji fjal? Pse o njerez?? 😡😡

  Olivia SoftaOlivia Softa5 ай мурун
 • Per mendimin tim Alban skenderaj eshte kengtaei me i mire ne shqiperi

  Diana TafaDiana Tafa5 ай мурун
 • SUPER BELLISSIMA CANZONE

  Kevin DokaKevin Doka5 ай мурун
 • Yllll persh nga Italia .

  Valbona CrrojValbona Crroj5 ай мурун
 • Vedat ademi

  Besnik DemolliBesnik Demolli5 ай мурун
 • e adhuroj ,,,

  Maldin MarashiMaldin Marashi6 ай мурун
 • N me dbgcs sjahanajanabs bsnansnshbe eneje no omkmmmfdo

  Albania 1990Albania 19906 ай мурун
 • 👍

  Laureta BashllariLaureta Bashllari6 ай мурун
 • Vskbv sl au sxxNk dveë

  Albert ManiAlbert Mani6 ай мурун
 • Obhb ks v sn g sk

  Albert ManiAlbert Mani6 ай мурун
 • Bkbhbqo ubs

  Albert ManiAlbert Mani6 ай мурун
 • Nje kenge shum e bukur dhe me 2 kengetaret e mi te preferuar

  Mikaela SkenderiMikaela Skenderi6 ай мурун
 • Kush e degjon akoma kete keng ne 2020 like

  Ensar ShkrelaEnsar Shkrela6 ай мурун
 • Kanga qe me ka pelqy mas shumti esht kjo

  Ismet BytyqiIsmet Bytyqi6 ай мурун
 • 😍💖🔝

  tusha edliratusha edlira7 ай мурун
 • Po mir se i ben musikt mir po je edhe i bukur🥰😘😘😘😘💕💕💕💕💕

  Marcelo EjlliMarcelo Ejlli7 ай мурун
 • Shum mire

  Sam SunhSam Sunh7 ай мурун
 • 😍😍😍😍😍

  Vilma KumeVilma Kume7 ай мурун
 • ☺️😚🤗🤣😂😁

  Klevi BekaKlevi Beka7 ай мурун
  • Ubteonh

   Klevi BekaKlevi Beka7 ай мурун
 • Super yje jeni!!!!😍😍😍😍 Falemnderit per ket mrekulli qe keni krijuar!!!!🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Aida ShAida Sh7 ай мурун
 • I love the song

  Xhoana GjanaXhoana Gjana7 ай мурун
 • Go guys😀😀😀😀😀

  Xhoana GjanaXhoana Gjana7 ай мурун
 • Love e troppo bella io che ho i genitori albanesi sei il mio perferito alban skenderai🇦🇱🇧🇬😘❣😍🤩🥰

  Marcelo EjlliMarcelo Ejlli7 ай мурун
 • 🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😘💌

  Marcelo EjlliMarcelo Ejlli7 ай мурун
 • ALBAN SKENDERAJ❤❤

  Angela CeveliAngela Ceveli7 ай мурун
 • Je nje kengetar i dejnt

  Ajla CakajAjla Cakaj7 ай мурун
 • Fjf

  Greta ZiuGreta Ziu7 ай мурун
 • Uhhhu

  Tomas TomasTomas Tomas7 ай мурун
 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Barbara TomasBarbara Tomas7 ай мурун
 • Alban je me i miri kengetar i te the gjitha koherave dhe i te gjithe Shqiptareve, i kompetuar ne cdo aspekt, respekte

  Anisa KallfaAnisa Kallfa7 ай мурун
 • Je me I miri

  Brianza DentBrianza Dent7 ай мурун
 • $6@!’ Ok me me z

  Argjentina ZhilliArgjentina Zhilli7 ай мурун
 • Ku bo te hemi nate emire ku ke gjume

  Giuliana KashtaGiuliana Kashta7 ай мурун
 • 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💟💟💟💟💓

  Aila VojkollariAila Vojkollari8 ай мурун
 • Το καλύτερο τραγούδι ❤️

  Majlinda TopciuMajlinda Topciu8 ай мурун
 • ❤❤❤❤💋💋💋💋

  Enkelejda HysiEnkelejda Hysi8 ай мурун
 • Super....

  GENTJAN KOSTANDINIGENTJAN KOSTANDINI8 ай мурун
 • ❤❤❤❤

  ontila peshkepiaontila peshkepia8 ай мурун
 • Wow wow

  edi zekajedi zekaj8 ай мурун
 • shhafzhaffhHahxgs

  Dhurata HajdariDhurata Hajdari8 ай мурун
 • Si gjithmon muzik 100%e paster .👍👌

  Simba Re LeoneSimba Re Leone8 ай мурун
 • 👏👏👏👏👍👍💙💙😇😇😇

  Sabrina SheqiSabrina Sheqi8 ай мурун
 • 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  Fatmir VezaFatmir Veza8 ай мурун
 • 2 ton je maj miri albani eshte ni 🖓🖓2 toni eshte 😎😎😎😘😍😗😚😙

  Suad IseniSuad Iseni8 ай мурун
 • Aban je me i miri

  Bruna PrenceBruna Prence8 ай мурун
 • 😊👏👏👏🇦🇱🇷🇴

  ALINA ANA.MARIAALINA ANA.MARIA8 ай мурун
 • Alban ti na qetson në momete mërzie.

  Blod asasinBlod asasin8 ай мурун
 • My Andi

  Fati LatifiFati Latifi8 ай мурун
 • Bravo 2Ton zerin dhe zhanrin ultra fantastik dhe Alban Skenderaj dihet eshte UNIK ne zhanrin e tij.. ..bashkpunim i qelluar. ..keng e merituar....SUKSESE DJEMA ...MOS U NDALNI

  piccola fiorellapiccola fiorella8 ай мурун
 • Albani 💥💥te dy yje

  Ela MyrtezaEla Myrteza8 ай мурун
 • Korca e bukur Alban sh bukur💥💥💥❤🌷

  Ela MyrtezaEla Myrteza8 ай мурун
 • 😯😯😯😯👍👍👍👍

  Dashmire AbdiiDashmire Abdii8 ай мурун
 • Jeni me te miret 😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️

  Gerald ZefiGerald Zefi8 ай мурун
 • 💗💗💗💗💗

  Donalda HabilaliajDonalda Habilaliaj9 ай мурун
 • Aldankengetetuajantgjithafantostikrpjesaqemepelgentimeqelovidr

  Mir JomMir Jom9 ай мурун
 • Drejt ne zemer 😍🥵

  Sokol NanoSokol Nano9 ай мурун
 • shumw bukur,nuk ndigjon nje fjale te huaj,hap televizionin ndigjon programet,politikanet artistat,sportistat ndigjon vetem analfabetizem,fusin fjale italisht duke pasur fjalen shqip kjo eshte injoranc nuk eshte kultur

  Fatmir VokrriFatmir Vokrri9 ай мурун
 • Sa me pelqen kjo kenge❤❤❤💋💋💋

  adela cullhaiadela cullhai9 ай мурун
 • Te qyteti im

  llazi ziullazi ziu9 ай мурун
 • ❤️😘🇦🇱

  Vildane RedzepiVildane Redzepi9 ай мурун
 • like kush mendon se Albani eshte me i mire ... koment kush mendon se 2ton eshte me i miri

  bed girlbed girl9 ай мурун
 • 👍👍👍

  Sevinc RustamovaSevinc Rustamova9 ай мурун
 • Nese luni brawl stars ose clash ju lutem shifni kanalin tim (do bej edhe video te tjera)

  THEARLIBOYTHEARLIBOY9 ай мурун
 • Two pure artist together 😍👍

  M. B.20M. B.209 ай мурун
 • Alban Skenderaj je nje talent ne muzik

  Geri AnxhelaGeri Anxhela9 ай мурун