Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Prishtine (Full Concert)

“Hapesira e nje endrre” Salla “1 Tetori”, 19 qershor, 2019, Prishtine

жүктөп алуу

Көрүүлөр
212,950

Жорумдар

 • Esht nje kengetar qe cdo grup moshe e degjon me kenaqesi

  Saranda VloreSaranda VloreАй мурун
 • Koncert i forte

  Moon SafariMoon Safari2 ай мурун
 • Albani ka qën dhe do të mbetet këngëtari mëi mir

  Erina NeziriErina Neziri2 ай мурун
 • 1:27:23 Oh Alban!!! 🥺🥺❤️❤️❤️ Je i mrekullueshem!!

  LindaLinda2 ай мурун
 • Shum koncert i mir ka qen

  Destan BeguDestan Begu2 ай мурун
 • hello good jop Shihni gjithashtu këtë video për Londrën kgcode.info/stream/aZ62scZ4odWlnXc/video.html

  Enjoyed the momentEnjoyed the moment3 ай мурун
 • Next should be Tetova!

  Altin SalihiAltin Salihi3 ай мурун
 • Kengetar i vecant i gjith shqiptarise ❤️🇦🇱🇽🇰

  Ariana MielliAriana Mielli3 ай мурун
 • Kur fjalët mungojnë. ..duket se është pjesë e jetës time. ..nga mungesa e fjalës humba njeriun e jetës time. ..

  Edlira MemaEdlira Mema3 ай мурун
 • Ore Alban koncert ne Tirane koncert ne Prishtin po ne Vlore kur do e ndezim flake?

  aranit kojdheliaranit kojdheli4 ай мурун
 • Vlonjat o vlla!

  aranit kojdheliaranit kojdheli4 ай мурун
 • Like kush e degjn ne 2020

  stivi prostivi pro4 ай мурун
 • I can't get enough of your songs!

  Ridvan QorrolliRidvan Qorrolli4 ай мурун
 • nuk kamë fjalë bir

  Shpetime KadillariShpetime Kadillari6 ай мурун
 • king

  Naser EminiNaser Emini6 ай мурун
 • Smundem te te jap komplimente sepse jan te pakta , Je me i miri ,

  Naser EminiNaser Emini6 ай мурун
 • 🇮🇩hajredin pasha 🇬🇧🐁

  Esmeralditomoony PrishkaEsmeralditomoony Prishka7 ай мурун
 • Koncert qe e degjojm me shume kenaqesi! Alban je yll!

  Ulza Kërluku HatipiUlza Kërluku Hatipi7 ай мурун
 • Respekt. Jet të gjatë të lumtur......thaqi

  Kulla ÇakorriKulla Çakorri7 ай мурун
 • Ze engjelli

  Lena ZekajLena Zekaj7 ай мурун
 • nje ze nje melodi qe jo vetem nuk te merzitet po te ben ta degjosh edhe me shume me kenaqesine me te madhe ...bravo Alban ..

  Moza KitaMoza Kita8 ай мурун
 • Repekt

  Kulla ÇakorriKulla Çakorri8 ай мурун
 • Kush është ai që reciton aq bukur??

  editreditr8 ай мурун
 • Allall te qofte per kenget

  Rajdi BajraktariRajdi Bajraktari8 ай мурун
 • Sa artist i madh qe je

  l drejti dhe i pa drejtil drejti dhe i pa drejti8 ай мурун
 • Bravo te qofte kenget e tua te sherojne shpirtin je i madh

  Rajdi BajraktariRajdi Bajraktari8 ай мурун
 • Bravo i adhuroj kenget e tua Je i madh Alban Skenderaj.

  Rajdi BajraktariRajdi Bajraktari8 ай мурун
 • Respekt

  Kulla ÇakorriKulla Çakorri9 ай мурун
 • Alban je me i Miri Miri Miri fa fund e shkruaj 😘🇦🇱

  Floreshe ShehuFloreshe Shehu9 ай мурун
 • Nje mbremje e paharrueshme ❤

  Alma SaqAlma Saq10 ай мурун
 • Qofshi perher te gezuar e te lumtur o zot,cift artistesh me plot kuptimin e fjales

  Fatbardha DukaFatbardha Duka10 ай мурун
 • You are really perfect guy's 😊😊🙏❤❤

  Aggeliki NazariAggeliki Nazari11 ай мурун
 • Skam pa concert ma te mbrekullushem ❤❤💓❤

  Aggeliki NazariAggeliki Nazari11 ай мурун
 • Alban Skenderaj eshte nje nga kengetaret me te mrekullueshem shqiptare. 😘😘😘

  Rajmonda CalaRajmonda CalaЖыл мурун
 • Albani thot duani ARTIN! Gjëjeni gabimin (ironinë): Alban Skënderaj, koncert fantastik live... 48715 shikime! Tallava muzikë rrugësh... miliona shikime!

  Une JamUne JamЖыл мурун
 • You are my fav !! The best !! 👏

  Megi KalemajMegi KalemajЖыл мурун
 • 👏👏👏👏👏👏

  Eresa XhelajEresa XhelajЖыл мурун
 • A ka ndonje ketu qe nuk i kupton tekstet e kenges? 😆😆

  Art aArt aЖыл мурун
 • I pazevendesueshem, cdo fjal e kenges ka kuptim

  Fatbardha DukaFatbardha DukaЖыл мурун
 • Intepretim I shkelqyer. Kendon me shpirt .

  Eduart BriskajEduart BriskajЖыл мурун
 • Eshte i vetmi kengetar shqipetar qe me emocionon me kujton rinine me kengetren e famshme Vace Zelen qe kisha miresine ta njohe nga afer me zerin e saj brilante,ishin vite te bukura me kengetare te komletuar dhe cilesore me nje muzike dhe tekste qe i mbaj mend dhe sot keshtu dhe Albani ka nje cilesi ne tekste dhe muzike eshte muzika e lehte qe me pelqen, nje falenderim i madh shkon per orkestren simfonike te Prishtines qe eshte ne nje nivel te larte dhe publikut te prishtines qe eshte aq i ngrohte dhe entuziast qe dinte pothuajse gjithe kenget.Faleminderit Alban qe na solle kaq emocione kemi nevoje per te degjuar kenge me cilesi qe na mungojne kaq shume sidomos ne jemi large nga atdheu kam 27 vjet qe jam larguar nga Tirana nepermjet KGcode kemi mundesi te shohim cfare ndodh ne Shqiperi dhe Kosove ju pershendes nga large sidomos publikun e Prishtines bashke me orkestren qe na dhate kete mbremje kaq te bukur dhe me shume emocione.Urime dhe per bebin qe do vije ne jete te ritet me dashuri dhe me prinderit qe jane kaq te shkelqyer qe percjedhin pozivitet❤️🤭🇦🇱🇦🇱

  Rita GrizhjaRita GrizhjaЖыл мурун
 • Ti je me i miri artist me plot kuptimin e fjalës . faleminderit qe ekziston;

  Giselda PlakuGiselda PlakuЖыл мурун
 • Je unik.👏👏👏👏👏

  Anduena LumikoroAnduena LumikoroЖыл мурун
 • 💐💐🤗🤗❤❤💐💐💐

  Anduena LumikoroAnduena LumikoroЖыл мурун
 • Me i miri 👏

  Nertila SmoqiNertila SmoqiЖыл мурун
 • 02.01.2020 bravo Alban.🇦🇱

  Shpresa LoshiShpresa LoshiЖыл мурун
 • ishalla zoti ja ploteson te gjitha deshirat atij qe ma ben subcribe. Ishalla zoti ja ploteson me gjith shpirt e them😍

  Dasma shqiptareDasma shqiptareЖыл мурун
 • Bravo Albane nje vite te mbare familjerishte.

  Xristina DervishXristina DervishЖыл мурун
 • 😘😚

  Giselda PlakuGiselda PlakuЖыл мурун
  • @Tragjas Vlore ????

   Giselda PlakuGiselda PlakuЖыл мурун
  • 😲😲👾👽

   Tragjas VloreTragjas VloreЖыл мурун
 • Kjo eshte muzike me plote kuptimin e fjales.Bravo Alban dhe orkestres 👏👏👏 ART🌟

  IS EMILJANOIS EMILJANOЖыл мурун
 • Bravo

  Adil ShataAdil ShataЖыл мурун
 • Sa perfekt qe je.Edhe kur kendon live!Kenget e tua me te vjetra i degjoj edhe sot sepse asnjiher nuk do me merziten...

  Matilda CekaMatilda CekaЖыл мурун
 • Shpresoje qe ne vazhdimesi te sjellesh keng te mira qe do te mbeten me vite, jo keng per klikime siq i bejne shume "artista".

  Liridona HasaniLiridona HasaniЖыл мурун
 • O zot sa emocion transmenton. Zoti te bekoft ty e familjen tende. Nje perqafim i sinqert nga Amerika ❤🥀

  Oneda AOneda AЖыл мурун
 • Je artist I vertet

  Natalia AlliajNatalia AlliajЖыл мурун
 • Te dua🇦🇱🙃

  Srusht KamalSrusht KamalЖыл мурун
 • Bravo. Alban .je i pa arritshem..

  Drita DedejDrita DedejЖыл мурун
  • Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... kgcode.info/goon/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

   Blind 02Blind 029 ай мурун
 • Thjesht te dua dhe jam njeriu me me fat qe kam nje idhull si ty dhe qe degjoj artin tend!!!♥️Je thjeshte i pazvendesueshem dhe i pakrahasueshem me askend tjeter!!!♥️Kenget e tua kendohen nga i madh e i vogel,te gjithe presin me padurim kenget e tua,te gjithe te duan ty dhe artin tend unik♥️Te admiroj dhe do te admiroj gjithmone Alban Skenderaj 😍😍😍

  Anxhela NastoAnxhela NastoЖыл мурун
  • Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... kgcode.info/goon/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

   Blind 02Blind 029 ай мурун
 • Mai miri je ne bott 😘🙏

  Fiona kleinerFiona kleinerЖыл мурун
 • Kur jemi ne sot krenar per ty, imagjino femijet e tu neser. Suksese!

  Gatimet e AnxhitGatimet e AnxhitЖыл мурун
 • Kur ky eshte ne skene, pergaditu per nje magji qe din me ta dhuru permes kengeve dhe zerit te tije, thjeshte ky eshte ARTIST I LINDUR. Me i miri ne SHQIPTARI ❤️

  Mentor LleshajMentor LleshajЖыл мурун
 • Like nese mendoni se Albani esht mbreti i kenges se bukur.

  Vesa BoraVesa BoraЖыл мурун
  • Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... kgcode.info/goon/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

   Blind 02Blind 029 ай мурун
 • 🇦🇱

  GentiGentiЖыл мурун
 • Kengetari me i mir je ti 😍❤ Nje kengetar qe performon live ashtu siç duhet 🤩

  Albanian GirlAlbanian GirlЖыл мурун
 • Faleminderit shumë!!!!!!💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🇽🇰🇦🇱🎵🥰💯🎵🎵 dashuri dhe respekt nga amerike 💯💯💖🥰 so much love

  blueibabygirl07blueibabygirl07Жыл мурун
 • Me ndicni nga: 23:20 . Befasia me e madhe dhe me e vecante qe me ka bere dikush. Ndjenje qe nuk pershkruhet me fjale te kendosh perkrahe idolit jetesor. Falenderim per befasine babit tim, Connext Albania, Lura Elezi dhe padyshim Albanit dhe Miriamit. Per me shume me ndicni ketu ne kanalin tim ne KGcode, ne faqen time ne Facebook, dhe fan page ne Instagram. Me gjeni me Daorsa Sopa.. Ju falenderoje juve per fjalet dhe perkrahjen e madhe ne salle dhe jashte saj. Ju dua! #Daorsons

  Daorsa Sopa_OfficialDaorsa Sopa_OfficialЖыл мурун
 • Je nje kengetar super Albano

  Sony sonySony sonyЖыл мурун
 • Ky është një super koncert! Bravooo Alban je këngëtari im i preferuar!!!

  Lindita KoçiajLindita KoçiajЖыл мурун
 • Fjalet jane te teperta .. gjdo kang qe e ka kendu me e mire se tjetra me emocionuese se tjetra . Thjesht je mrekulli Alban 👏🏻👏🏻

  D-O-N-AD-O-N-AЖыл мурун
 • Superr 💖💖💖

  Janina *01Janina *01Жыл мурун
 • Alban skenderaj ka qene dhe do mbetet kengetari me mir ❤️

  Klemontino MethasaKlemontino MethasaЖыл мурун
 • Te adhuroj

  Artan PreciArtan PreciЖыл мурун
 • FULL SONG LIST* Enjoy 😍 3:50 "Eklips" 12:51 "Kur fjalet mungojne" 18:08 "Dikur" 27:42 "Ata sy" 33:00 "Nje here ne jete" 35:13 "Dicka" 39:49 "Stoli i trendafilave" 44:00 "Miresevjen ne shpirtin tim" 50:04 "Engjell" 55:29 "Nje enderr" 1:03:09 "Mirmengjes" 1:09:29 "Kam nevoje" 1:14:29 "Lea" 1:16:46 "Deja vu" 1:18:39 "Drejt ne zemer" 1:21:20 "Let me die" (Miriam Cani enters ) 1:23:43 "Ende ka shprese" 1:27:03 "Dhurata" 1:32:17 Refuzoj" 1:38:19 "Une dhe ti" 1:43:18 "1000 Premtime" 1:46:48 "Mrekullia 8" 1:48:07 "24 Ore" 1:50:20 "Duart lart" 1:55:15 Orchestra intro +1:57:38 "Vetem ty" ( last song)

  Xhino KasmiXhino KasmiЖыл мурун
  • hero

   Moon SafariMoon Safari2 ай мурун
  • 35:13 "dicka"

   Alexandra RondoAlexandra Rondo7 ай мурун
  • Faleminderit shumë!!!!

   blueibabygirl07blueibabygirl07Жыл мурун
 • Je këgtari më i mir nëbot

  Shkelzen CakaShkelzen CakaЖыл мурун
 • Zeri i Albanit eshte melodia me e bukur qe ka forcen te ndryshoje kedo.You are just inspiration🎶💫

  Hāti KasaHāti KasaЖыл мурун
 • T'don e gjith Kosova❤

  Mergim BerishaMergim BerishaЖыл мурун
 • ty ke qef te te ndjekesh, te te degjosh ,te kenaq shpirtin ,ti me artin tend te dergon ne nje vend ku jam vetem un ,qetesia,dhe kenget e tua ,cdo kush e gjen veten ne kenget e tua ,je i vecant ne artin tend dhe sa me shum suksese ne te ardhmen .❤❤❤❤

  Xhuliana KercukuXhuliana KercukuЖыл мурун
 • Thjesht e pacmueshme, ashtu si gjithcka ben🎶❤️

  Almeda13 TolgaAlmeda13 TolgaЖыл мурун
  • Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... kgcode.info/goon/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

   Blind 02Blind 029 ай мурун
 • Bravo je këngëtar me kuptimin e plotë të fjalës. Sa bukur tingëllon gjuha shqipe në këngët e tua. Suksese se e meriton

  Sonila TafaSonila TafaЖыл мурун
  • Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... kgcode.info/goon/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

   Blind 02Blind 029 ай мурун
 • Wish I was there..😍

  EdmondaEdmondaЖыл мурун
 • Nje nder kengetaret me te mir Shqiptar!🇦🇱

  Natyr. alNatyr. alЖыл мурун
 • Thjesht UNIK🇦🇱

  Urtesit IslameUrtesit IslameЖыл мурун
 • Suksese ylli muzikes shqiptare krenarija e vendit ton 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏🥰

  Shefiko HoxhaShefiko HoxhaЖыл мурун
 • 🥰🤗🥰👏👏👏👏👑👑👑

  Shefiko HoxhaShefiko HoxhaЖыл мурун
 • Artisti me i kompletuar shqiptar✨❤️

  Rreze SylhasiRreze SylhasiЖыл мурун
 • Poezi te cilave ti u je jep jete jo vetem me ate tingull dhe melodi te mbrekullueshme qe te bejne te udhetosh ne nje bote tjeter por me ndjenjen qe ato mbartin ne vetvete . Nepermjet gjuhes se mbrekullueshme shqipe ti ke arritur te krijosh nje kryeveper ne cdo kenge tenden , ne cdo varg ku secili gjen vetveten dhe nje mesazh te fort . Ky eshte art me kuptimin e plote te fjales . ❤

  Marsilda PutroMarsilda PutroЖыл мурун
 • Suksese

  Stelina MustaStelina MustaЖыл мурун
  • Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... kgcode.info/goon/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

   Blind 02Blind 029 ай мурун
 • Kur do Vish nga Londra Me zor te presim Po pse se di kur behen kto koncerte live gjithmon vetem I shoh ne you tube. Je unik I vetmi qe je kaq perfekt ⭐

  f gf gЖыл мурун
 • Albani esht nje artist me plot kuptimin e fjales,, Eshte nje artist shume i taletuar ..Nje artist qe ka vetem sukse ne karrieren e tij...*Te uroj shksese te metejshme Alban* BRAVO👏👏👏😘😘😍

  Daniela ΝτανιέλαDaniela ΝτανιέλαЖыл мурун
 • Yes Ive been waiting for this 😲😍

  fjolla hoxhafjolla hoxhaЖыл мурун
  • Po!!! Me too!!!♡♡♡♡♡

   blueibabygirl07blueibabygirl07Жыл мурун
 • Super je i papar te lumt ❤️🥰🥺

  Leo_ NikolliLeo_ NikolliЖыл мурун
 • SUPER ❤❤

  Yll limaniYll limaniЖыл мурун
 • 💥❤❤❤❤❤🥰💘💘💘💘👏👏👏🌟🌟🌟

  Mikel LenaMikel LenaЖыл мурун
 • like this singer

  mavi melekmavi melekЖыл мурун
 • Super

  Lindjon OfficialLindjon OfficialЖыл мурун