Miriam Cani - Sa shume te dua

Music: Alban Skenderaj, Elgit Doda
Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Lorenc Aliaj
Photo by Rezarta Shkurta
❤️ Gezuar ditelindjen DUAM ❤️
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6iOtcdG9y6lDC0DD7MxCCC
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-shume-te-dua/1548957779
acromaxmedia.lnk.to/SaShumeTeDua/

жүктөп алуу

Көрүүлөр
1,230,942

Жорумдар

 • super fare

  Gabriel_Gabriel_3 күн мурун
 • Shumë bukura kenga

  Mirela ZharriMirela Zharri3 күн мурун
 • Miriam me kenaqe shpirtin me kte keng esht motivi i jetes reushi mamit te dua pa fund jeta ime dashuria e perjetshme

  Gerilda OstejGerilda Ostej6 күн мурун
 • Shume kenge e bukur

  ervin breguervin bregu6 күн мурун
 • Sa shumeeeeee te duaaaaa Gabriel

  Aferdita BeshikuAferdita Beshiku6 күн мурун
 • Ninja theslayerNinja theslayer7 күн мурун
 • Gegdhheh2hwhehdhsheuirke2ifishwhhehdbfbbbgfhuuuyggfgijgbngffvbbbfueidxjh

  Denisa cahaniDenisa cahani7 күн мурун
 • 👍👍🥰

  Florida AliaFlorida Alia8 күн мурун
 • 😊👏👏👏

  Adelina KuqiAdelina Kuqi9 күн мурун
 • Nje kenge me shum kuptim bravo Miriam je e mbrekullushme 👏👏

  Artur-Egla BekeArtur-Egla Beke9 күн мурун
 • O bukuri sh bukur🖐

  Shpresa BaciShpresa Baci11 күн мурун
 • NIVEL SHUME I LARTE. KOMPLIMENTE

  Flavio LamllariFlavio Lamllari12 күн мурун
 • Sa bukur🤗🤗🤗🤗

  elo shkembielo shkembi12 күн мурун
 • 🤗🤗🤗😍

  Ada Ada gjuziAda Ada gjuzi12 күн мурун
 • kjo po QE eshte kenge dhe meriton 1milion×100 like sa erdha nga kenga e flliqur e asaj Melises Vij ktu ke qejf te degjosh KISSESSSSSS😍❤

  Silvana LepuriSilvana Lepuri14 күн мурун
 • ♥️🤍

  Doriana LlockoDoriana Llocko14 күн мурун
 • 👨‍🎓Je jeta ime,je fryma ime,jetoj per ty ,ti me con perpara ne jet ,jemi si moter e vella 😊 ne momentin ku dikush tjeter duhet te me rrinte ne krah,nuk ishte ,ishte ti 👨‍🎓 jeta ime💖🌟 im . Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote 💖 ime! TVB MAMMÀ

  AA15 күн мурун
 • Nuk ka koment per kte kenge thjesht unike mbi 10 here ne dit e degjoj 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️

  Riku KasaRiku Kasa15 күн мурун
 • Bellissima complimenti ❤️

  Annamaria 86 RaioAnnamaria 86 Raio16 күн мурун
 • Per dashurin me te bukur,me te paster,me te sinqert ne jet! Femijet.♥️♥️ Bravo Miriam Cani,mos ndalo kurr 👏🥰🥰😍😍

  Erjola.23 samsungErjola.23 samsung17 күн мурун
 • 😘😘❤❤❤❤❤

  Zuzana BetaZuzana Beta17 күн мурун
 • Dashuria LuljaDashuria Lulja18 күн мурун
 • Cun apo goc

  Gerald MusabelliuGerald Musabelliu18 күн мурун
 • Une habitem per dicka, kjo eshte kenge qe buron nga shpirti(kur i kendon femijes tend) si mund t’i besh 👎 kesaj? Qofte edhe kur nuk te pelqen, mos jep preferenca fare, se s’mund te kete mosaprovim per dashurine ndaj nje femije.

  A MA M18 күн мурун
 • Kenga me e bukur ne bote

  Diana PetroDiana Petro18 күн мурун
 • Shum faleminderit engjlli bukur per kete kenga kaq hynore si gjithmon ....perle....femijet jan 🌎 jon..🥰

  Wendy WendyWendy Wendy19 күн мурун
 • مستحیل تشوف اسم سیدنا مُحَمَّد ﷺ وما تحطش لایک & اشتراك@)

  ToP MUSICANAToP MUSICANA19 күн мурун
 • Ti je dhe me shume se dashuria🌹 ❤dashuria e mamit Asad ❤🌹

  Sentibella BircajSentibella Bircaj19 күн мурун
 • Kkk J

  Zenepe CelaZenepe Cela19 күн мурун
 • Oh sa keng e mir ❤️❤️🥰🥰

  Fetije BeqirajFetije Beqiraj20 күн мурун
 • Super keng 💋❤🥰🤩

  Ana CelaAna Cela21 күн мурун
 • Duam te rritet gjithmon i lumtur pran nenes dhe babait te tij qe i ka te mbrekullueshem

  Sonila KarafiliSonila Karafili21 күн мурун
 • Je me i miri

  Juliana MaçkaJuliana Maçka22 күн мурун
 • Lotet daliin nga dashuria e malle per femiet zoti e gezoft çdo nene ta perjetoj kete dashuri te malle🤲 ❤❤❤❤❤❤

  Elda DoraElda Dora22 күн мурун
 • Su lodha duke e degjuar 🥰🥰 prek zemrat e cdo nene 🤩🤩❤

  Edra CakiciEdra Cakici22 күн мурун
 • Sot e nisa me kete kenge mengjesin😍😍😍 per Tim bire

  Mishtaku EterindaMishtaku Eterinda22 күн мурун
 • Shum bukur😘💖

  Hergis SkenderajHergis Skenderaj22 күн мурун
 • Vetem nje nene per ty mund te shprehet kaq bukur per mbretin e vet.Edhe 100 per Duam ❤❤❤❤😍😍😍

  Daniela KoroveshiDaniela Koroveshi22 күн мурун
 • 😘😁😘😘😘😘😘👨‍👩‍👧‍👧

  Dafni BonaDafni Bona22 күн мурун
 • Jo vetem ti peshon randesi te rand por edhe keget e tua je shum Njeri me vler te madhe😘😘😘😘

  Dana UDana U22 күн мурун
 • Sa bukur shume bukur te lumte goja

  Eli HoxhaEli Hoxha23 күн мурун
 • Himni prinderor.

  najada mengrinajada mengri24 күн мурун
 • Shuuum e bukur e degjoj ç'do dit bravo Miriam !!

  Donika CullhajDonika Cullhaj25 күн мурун
 • Brravo respekt me pelqen shum

  Fani KurtiFani Kurti25 күн мурун
 • Aman kush jane keta 250 👎veta qe nuk e kane pelqyer kete kenge 🤦🏻‍♀️

  B zB z25 күн мурун
 • Miriam cani te dua ZEMER 👩‍❤️‍👨I Love you

  Linda EliaLinda Elia25 күн мурун
 • Sa e bukur kjo kenga!!

  Linda EliaLinda Elia25 күн мурун
  • Dhe Ke kur me sheh me ate shikim me jep te gjithe lumturi zemer

   Linda EliaLinda Elia25 күн мурун
 • I really love this song:)) wonderful

  Fulya G.Fulya G.26 күн мурун
 • Bellissima 😍🥰

  Amore & Fortuna Amore & FelicitàAmore & Fortuna Amore & Felicità26 күн мурун
 • Per femijet e mi do kendoja gjithmon e gjithmon..te lumt goja Miriam,ti kesh me jet dy engjejt🙏🏻

  Rexhi LamceRexhi Lamce28 күн мурун
 • Dashuria për fëmijën është gjëja më unike në botë që ska krahasim me asnjë ndjenjë tjetër 🤗

  Bora HajdiniBora Hajdini28 күн мурун
 • Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua

  Xheni LiliXheni Lili29 күн мурун
 • Shum e bukur kjo keng

  Agnesa MyrtezaniAgnesa MyrtezaniАй мурун
 • Super lenge 🥰🥰

  Armela KukaArmela KukaАй мурун
 • Hi Michigan....suksese baba gjysh !

  Ωmega paxΩmega paxАй мурун
 • bravo👏👏👑

  Ervin AgastraErvin AgastraАй мурун
 • Zoti i bekoft 🙏 te gjithve me.nje Engjell ne jet!

  SonilaSonilaАй мурун
 • Zoti ta bekofte djalin! Like te gjithe ata qe mezi po presin nje kenge tjeter nga Miriami dhe Albani.

  Xhesika CukuXhesika CukuАй мурун
 • Dashuria per femijen eshte e pafundshme❤❤❤

  Anisa LleshiAnisa LleshiАй мурун
 • Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. kgcode.info/stream/rqWVl9WXdr6MmHs/video.html

  VeglaVeglaАй мурун
 • La mia canzone preferita in assoluto

  enkelejda mokuenkelejda mokuАй мурун
 • 😘

  Ada Ada gjuziAda Ada gjuziАй мурун
 • Rolanda KadiuRolanda KadiuАй мурун
 • Femijet janë bekim, mos lëntë zoti asnje femer pa bërë nënë.🙏🙏🙏

  manuela elezimanuela eleziАй мурун
 • Shum e bukur por kenga dhurata esht me speciale..te prek me teper ne shpirt..

  Majlinda DukaMajlinda DukaАй мурун
 • Sa dashuri❤❤

  Tila SaraTila SaraАй мурун
 • cdo dit nuk lodhem ta them sa shum te dua

  Kaje CapiKaje CapiАй мурун
 • Bota zdo kishte kuptim pa kto engjej te vegjel.o zot ruaji gjithmon.Kenga suuuuuuuppppeeeeerrrr

  Nertila RapoNertila RapoАй мурун
 • 💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

  Rustem SheshiRustem SheshiАй мурун
 • Matilda arjaMatilda arjaАй мурун
 • ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  Mike SaraftMike SaraftАй мурун
 • Best idol ,I love your music♥️🌟

  Fjolla JusufiFjolla JusufiАй мурун
 • ppppppppppp

  Edona TahiruEdona TahiruАй мурун
 • Je me e embla me e mira 💕💕 kenge qe flet shum..bravo Miriam

  Bora BoraBora BoraАй мурун
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔sa shume te dua💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💗💝❤❤💔💞💞💞💞💘💕💞💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💗💖💝❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaАй мурун
 • Emocion❤️

  Mattiass wMattiass wАй мурун
 • Aldo +Jona = Sa shume te dua!!!

  Denisa HoxhajDenisa HoxhajАй мурун
 • Sa emocione te bukura.. Dhe 💯 Duam. Qofsh i lumtur gjithmone.

  Djana PojakuDjana PojakuАй мурун
 • Miriam te adhuroj 🤗🤗🤗🤗😍😍😍

  Angela 20Angela 20Ай мурун
 • beautiful

  marjeta Palajmarjeta PalajАй мурун
 • Shum e bukur kenga

  Aferdita PepkolajAferdita PepkolajАй мурун
 • Super cdo fryme per ata qe i japin kuptim jetes tone femijet ❤️❤️❤️👏👏

  Isida RucajIsida RucajАй мурун
 • sa here qe degjoj kete kenge me vjen te caj per zotin . zoti i bekofte te gjith femijet ne bote .

  Aaron RamajAaron RamajАй мурун
 • Bukur shume

  Eris rroshiEris rroshiАй мурун
 • Shume kenge emocionuse

  Armand TafaArmand TafaАй мурун
 • Kenge super.kengetar super Miriami dhe Albani

  Odeta CelaOdeta CelaАй мурун
 • Kënga më e ëmbël kur i këndon fëmijës shumë dashuri

  MARTE VladiMARTE VladiАй мурун
 • Ata pe se pelqejn kete keng do te thot qe sjan prinder te perkushtruar

  Armad BehariArmad BehariАй мурун
 • 🥰🥰🥰

  Ejona ShehuEjona ShehuАй мурун
 • Dashuri pa fund 👏🏻🌹💝💝💝💝💝💝💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🐾🐾🐾🐾🐾🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🤗🤗🤗🤗🤗

  Ageliki BeleriAgeliki BeleriАй мурун
 • 😍😍😇

  Vanessa DelajVanessa DelajАй мурун
 • LEICESTER ♥️♥️♥️♥️♥️🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠

  ceerw butyceerw butyАй мурун
 • Mrekullisht e bukur që vjen kaq natyrshëm me një shqipe perfekte! Urime Miriam dhe Alban!

  Rita aRita aАй мурун
 • Femijet dashuria pakushte e cdo prindi

  Margarita KolaMargarita KolaАй мурун
 • ❤❤❤super kenge

  Miranda SatkaMiranda SatkaАй мурун
 • 😘😘

  Bashkim GjoshiBashkim GjoshiАй мурун
  • Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhe

   ceerw butyceerw butyАй мурун
 • Je nene dhe grua shembullore zoti e bekoft familjen tuaj

  Yllka BeqirajYllka BeqirajАй мурун
 • I swear hes the cutest thing ever

  bouytt guytbouytt guytАй мурун
 • Nje kenge shume e bukur plot dsshri dashuri hyjnore.

  Adelina TopciuAdelina TopciuАй мурун
 • Oylli bukur dashuria vogel edhe 100vite te lumtura Duam dhe djali im festoj ditelindjen epar😍🥰🤩

  Soni HykaSoni HykaАй мурун