Miriam Cani - Ne parajse (Official Video HD )

Available on: acromaxmedia.lnk.to/NeParajse
Music: Kledi Bahiti
Lyrics: Alban Skenderaj
Audio Production: Threedots Production
Video: Talelli Production
Styling: Miranda Dupi , Frederika Arti Martesor
Make Up: Suela Cangu

жүктөп алуу

Көрүүлөр
1,161,879

Жорумдар

 • Beautiful song ♥️

  ImrianaImriana2 ай мурун
 • Love from India

  Raju aroraRaju arora2 ай мурун
 • thanks por ket kengë ⭐💏⭐👌👍☝️🙏🇦🇱🇽🇰👏👏👏👏👏🤷‍♀️🙋‍♀️💞⭐⭐👸🤴🤷‍♀️🙋‍♀️☝️🙏⭐⭐🍹🍹🍹🍹👏👏👏👏👏👏

  Marigona YlliMarigona Ylli3 ай мурун
 • ¹

  Gena AliajGena Aliaj4 ай мурун
 • Thanks me later...🤷‍♂️💁‍♂️ Jo nuk jam ëngjëll pa faj, Kam dhe një faj Por ti thjesht më pranon Për atë që jam Me ty jam lart e në majë Lart e në majë Asgjë s'është përgjithmonë, Kështu të paktën thonë Dhe në parajsë, dhe në parajsë Do të vi me një frymë ty të kërkoj Dhe në parajsë, dhe në parajsë, Do ti bind t'më lejojnë të takoj Ne të dy nuk jeni njësoj, Nuk jeni njësoj Ti më plotëson, ti më përmirëson Përjetësinë me ty e jetoj, Me ty e jetoj Një jetë nuk më mjafton, Jo nuk më mjafton Dhe në parajsë, dhe në parajsë Do të vi me një frymë ty të kërkoj Dhe në parajsë, dhe në parajsë, Do ti bind t'më lejojnë të takoj Dhe në parajsë, dhe në parajsë Do të vi me një frymë ty të kërkoj Dhe në parajsë, dhe në parajsë, Do ti bind t'më lejojnë të takoj

  Matej 63Matej 635 ай мурун
 • 🙋‍♀️👸💕💗⭐⭐⭐⭐⭐🔊🎶🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎵🌹🌹🌹🌹🍹🤷‍♀️🍹👏👏👏👏👏👏👏

  Marigona YlliMarigona Ylli5 ай мурун
 • 💗💗💗

  Vlore albVlore alb6 ай мурун
 • Ti meriton dicka te vecante per kete kenge 😊

  indrit sanaindrit sana6 ай мурун
 • Je me e mira Miriam bashk me Albanin

  Geri AnxhelaGeri Anxhela6 ай мурун
 • Y

  Panjola NaqellariPanjola Naqellari8 ай мурун
 • Bravo mirjam na kenaqe je super

  Enver BicakuEnver Bicaku8 ай мурун
 • Kenga ime preferuar

  Enver BicakuEnver Bicaku8 ай мурун
 • Kush e degjon akoma kte keng te bej ✌️😂

  *_Tatiana_* T*_Tatiana_* T9 ай мурун
 • 😘😍

  Halim HabilaliajHalim Habilaliaj11 ай мурун
 • Super fantastic mirjam yll bote je ☆☆☆ ♡♡♡♡♡♡

  free fire HDfree fire HD11 ай мурун
 • Kush e degjon akoma kete kengen? 2020

  IliraIlira11 ай мурун
  • Unë

   Brunilda BrahimllariBrunilda Brahimllari3 ай мурун
 • Ti duhet te jesh shembull per te gjitha kengetaret

  pegi sulstarovapegi sulstarova11 ай мурун
 • 😥😥😭😭

  Fabiola SalikoFabiola SalikoЖыл мурун
 • Ti je idhulli im Miriam 😘😘😘😘😘

  Amelia GegaAmelia GegaЖыл мурун
 • Miriam Bravooo 👏👏 Like per ate qe mendojne si une qe kjo kenge e bukur te plotesone brenda shpirtin ...Dhe ne parajse

  BrunaBrunaЖыл мурун
 • Miriam Cani je ikone e muzikes shqiptare

  Ervin LilaErvin LilaЖыл мурун
 • NENTOR 2019❤

  Reni GangstaReni GangstaЖыл мурун
 • ⭐⭐⭐⭐⭐⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

  Maria BuckaMaria BuckaЖыл мурун
 • Miriam ke nje ze te mrekullueshem.❤

  Amelia GegaAmelia GegaЖыл мурун
 • Nji gift I perkryer she muzikante te KOHES se veshtire ,we,na ezbukurojne me MUZIKEN e dashurine e tyre.

  Shaqir QukaShaqir QukaЖыл мурун
 • uau😢😢😢 me pelqeu shume

  Voyage TourVoyage TourЖыл мурун
 • I liket this song🥰🤤😍❤🙏

  Lindita PrendiLindita PrendiЖыл мурун
 • Hynore kenge!*_*🍷🌹💖🌟🌞!!!

  Pashaj EdisonPashaj EdisonЖыл мурун
 • Bravo ,je më e mira 😘😘😘😘

  Olti QoshkuOlti QoshkuЖыл мурун
 • Perfect😙😙😙😙

  Irsa BrahimiIrsa BrahimiЖыл мурун
 • 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

  Irsa BrahimiIrsa BrahimiЖыл мурун
 • ❤❤❤❤❤Miriam❤❤❤❤❤❤

  Irsa BrahimiIrsa BrahimiЖыл мурун
 • Mirjam je e mbrekullushme❤

  Mirela HotzaMirela HotzaЖыл мурун
 • E ke zerin shume te bukur mua per vete me mahnit ,like kush mendon qe Miriami eshte me e mire😇😇😇😇😇😇

  Gezim MamicaGezim MamicaЖыл мурун
 • si engjell je Miriam 😇

  Ajna CakaAjna CakaЖыл мурун
 • Kjo kengetare eshte per njerzit qe degjoj e... Jo per shurdhet qe vetem shohin..

  Elio NardiElio NardiЖыл мурун
 • Sa e bukur kjo Mirjami

  Alma SalajAlma SalajЖыл мурун
 • O zot ç'far zeri !!!!!! Je me e mira. Jam fansja jote dhe e Albanit. I love you!!!!! ❤❤❤❤💝💝💝💝💟💟💟💟💕💕💞💞💞💘💘💘💘💘💘💘💘😉🙌🙌💖💖💖

  klea kleaklea kleaЖыл мурун
 • E papare nuk kam fjale!

  fotini kutullafotini kutullaЖыл мурун
 • Miriam je vertet e mrekullueshme. Like kush mendon se Miriami esht super kengetare! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ :)

  Eli Sako RusiEli Sako RusiЖыл мурун
 • Bravo.Ti dhe albani jeni me origjinalet me te miret.Vazhdoni keshtu!👍👍👍👏👏

  Sofia MSofia MЖыл мурун
 • Kjo kenge eshte shume perfekte

  Shqiponja PërriShqiponja PërriЖыл мурун
 • Bravo miriam je origjinale dhe e thjeshte prandaj nxjerr gjithmone klipe super sepse ske nevoje te dalesh nudo per te fituar like sic bejn te gjitha kengetaret e reja sot .ti meriton te gjitha liket e botes per kto klipe te bukura qe sjell me tekst e muzike shume qetesuese e domethenese....................dhe ne parajse do ti bind tme lejojne te takoj ....ti me ploteson ti me permison perjetesine me ty jetoj......

  next nextnext nextЖыл мурун
 • O zot ç'far zeri. Je nje super kenetare Miriam. Jam fansja jote. Je yll shqiperie. 💕💕💕💕

  klea kleaklea kleaЖыл мурун
 • me ke pelqyer kur erdhe nga gjermania qe kendove me ato shoqet e tua gjermane klb mikja ime jam fnci yt

  Ilir Lamcja vidjoIlir Lamcja vidjoЖыл мурун
 • I don't understand Albanish, but congratulations and salute from Brazil!!!

  João Ricardo Cardoso CruzJoão Ricardo Cardoso CruzЖыл мурун
 • Jet fare suksese ✌

  Elis Lisi AlbElis Lisi AlbЖыл мурун
 • Super yll🤩😘

  Hamite HoxhaHamite HoxhaЖыл мурун
 • Llokum&Diamant te kam&kemi🇩🇪🇦🇱

  Etleva DähneEtleva DähneЖыл мурун
 • 💕💕💕💕💕

  universal loveuniversal love2 жыл мурун
 • Why doesnt this have milions of views? Oh I forgot we dont appreciate `REAL MUSIC`!!!

  Ela MariniEla Marini2 жыл мурун
 • Shqiperia e cudirave ngado, kjo kenge vetem 600 mije klikime dhe enca me miliona !!!

  egiegi2 жыл мурун
 • Shume bukur

  soccer starssoccer stars2 жыл мурун
 • e bukur kenga miriam

  Shpetim EsmaShpetim Esma2 жыл мурун
 • 😍⚘

  Esmeralda ShimiliEsmeralda Shimili2 жыл мурун
 • Bravo miriam dhe fustani shume i bukur❤

  Esmeralda ShimiliEsmeralda Shimili2 жыл мурун
 • Interpretim i shkelqyer dhe videoklip shume i bukur nga Prespa Shqiptare .

  Deti KuqDeti Kuq2 жыл мурун
 • Cdo kenge e jotja degjohet ne cdo kohe. Muzike qe te clodh shpirtin. Shijojeni njerez!

  eva trojaeva troja2 жыл мурун
 • Je fantastike Miriami

  Dhimitri BeratDhimitri Berat2 жыл мурун
 • Je e vetmja qe nuk je ndikuar nga zhveshja nga prostitucioni bravo respekte ❤je me e mira dhe e till do mbetesh

  Lea MehiniLea Mehini2 жыл мурун
 • Keng shpirti

  merita angelmerita angel2 жыл мурун
 • Love u ❤️......

  Martin ShkembiMartin Shkembi2 жыл мурун
 • .....

  Dhjonis TusheDhjonis Tushe2 жыл мурун
 • Vidjoklip i bukur. Zgjedhje e bukur Prespa e madhe❤

  Eugen MekaEugen Meka2 жыл мурун
 • dhe ne parajse dhe ne parajse do te vij me nje fryme ty te kerkoj dhe ne parajse dhe ne parajse do ti bind te lejojne te takoj.

  nobusa reminobusa remi2 жыл мурун
 • bravoooo

  Altin AdemiAltin Ademi2 жыл мурун
 • Krusita eshte zeri ne fund?

  Xhesiana CaushiXhesiana Caushi2 жыл мурун
 • Qyrni qfar komenti kum shkru hejj albani sa i bukur po duket me atë te kuqe

  oran prizrenoran prizren2 жыл мурун
  • Eshte vajze nuk eshte Albani😁

   Aishe ByberiAishe Byberi2 жыл мурун
 • bravo shum bukur miriam jam fansja jote

  Mariana HadariMariana Hadari2 жыл мурун
 • Miriam mos shko ne parajse

  super xhamadani vij vijsuper xhamadani vij vij2 жыл мурун
 • n parajs e bukur kjo keng

  Eni TareEni Tare2 жыл мурун
 • super keng like u ❤❤

  klinton korbiklinton korbi2 жыл мурун
 • shume bukur miriam shkelqen si gjithmone je super ☺☺

  Sonila26 GjyshjaSonila26 Gjyshja2 жыл мурун
 • sh e bukur kenga.thjeshtesia eshte dhe do jete e bukur gjithmon.suksese zemer

  klodi daciklodi daci2 жыл мурун
 • 👏👏👏👏👏👏

  Egina EginaEgina Egina2 жыл мурун
 • !?

  Elis PiraElis Pira2 жыл мурун
 • Ti je nje ylll nje drite .super kenge super ze super mrekulli .Jam dashuruar me kte kenge.😍😍

  Malvina KarkanjoziMalvina Karkanjozi2 жыл мурун
 • o zot ca mbrekullie❤💫

  tani rapajtani rapaj2 жыл мурун
 • Love it ❤

  Ligerta RLigerta R2 жыл мурун
 • Love You♥♥

  Ana KodraAna Kodra2 жыл мурун
  • 🙏🙏❤❤

   Klisena DurbakuKlisena DurbakuЖыл мурун
 • Shume bukur Miriam Cani

  Gretilda KekeziGretilda Kekezi2 жыл мурун
 • Suksese 👏👏

  BRU SPATHIBRU SPATHI2 жыл мурун
 • Kjo keng si meriton disliket

  Lea MehiniLea Mehini2 жыл мурун
 • Thjeshtesia dhe zeri jot me.ben ti degjoi 100 ber ne dit kenget e tua..komplimenti dhe suksese te metejshme Miriam

  KATY MARSIKATY MARSI2 жыл мурун
 • Super mirjam bravo 🖐🖐👀

  Kejla ShametajKejla Shametaj2 жыл мурун
 • Thjesht mrekulli

  sidorela gjergjisidorela gjergji2 жыл мурун
 • Melodia qe ka kjo kenge te ben te mendosh se je vertet ne Parajse!

  Eva ZylyftariEva Zylyftari2 жыл мурун
 • Kenge e bukur,zeri i embel mirepo mos qendro pothuajse gjithmon nen hijen e Albanit! Publiko me shpesh kenge,i duhesh tregut muzikor !

  Fjolla JusufiFjolla Jusufi2 жыл мурун
 • Shume super kenga miriam🌸👏👏👏😍😍😘

  Eva Mehilli EvushEva Mehilli Evush2 жыл мурун
 • dhe ne parajse do vij te kerkoj 😍😍

  aulora beqirajaulora beqiraj2 жыл мурун
 • Lela lela

  Γιουργκεν ΧΓιουργκεν Χ2 жыл мурун
 • Tekstin pls

  Nadire TahiriNadire Tahiri2 жыл мурун
 • bukur shum suksese

  henriik greenhenriik green2 жыл мурун
 • E Bukur vertet brv urime te dyve si cift

  Serano DefrancoSerano Defranco2 жыл мурун
 • 😇😇

  Shaziman RrickuShaziman Rricku2 жыл мурун
 • Ne cfare vendi eshte ber videoklipi?

  Faih 11Faih 112 жыл мурун
  • Prespe😘

   Aishe ByberiAishe Byberi2 жыл мурун
 • Bellissima 😍😍

  mm Reenmm Reen2 жыл мурун
 • 😘😍😍😍

  Butrint ImeriButrint Imeri2 жыл мурун
 • Kenge super.Sic din me be vetem ti.

  Stelina MustaStelina Musta2 жыл мурун
 • E mrekullueshme je mirjam cani je frymzim i dashuris se pafund per ato qe e din cesht dashnija e vertet

  Ciljeta GavociCiljeta Gavoci2 жыл мурун