Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt

Muzike dhe Tekst: Alban Skenderaj
Orkestrim: Endrit Shani
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6WW0WJEL4yfxrDauDDjERa
Deezer: www.deezer.com/en/album/90561122
iTunes: itunes.apple.com/us/album/plage-ne-gjysmeshpirt-single/1456470688?ls=1&app=itunes

жүктөп алуу

Көрүүлөр
1,752,804

Жорумдар

 • 😓😓😓😓💔

  kostandina nndinakostandina nndina24 күн мурун
 • 😭

  giselda plakugiselda plakuАй мурун
 • Ne cdo moment kenget etua duken sikur ka dal sot 🌟🌟🌟🌟

  Lira TriçoLira Triço2 ай мурун
 • Sa shume fjale mbeten pa u thene.😢😢

  Μ MΜ M2 ай мурун
 • 😰

  Klejdi BashaKlejdi Basha3 ай мурун
 • 😥😥😢

  Shefiko HoxhaShefiko Hoxha3 ай мурун
 • Shum e bukur kjo keng 😥

  Kevin GKevin G5 ай мурун
 • 😍😍

  Noel ShehuNoel Shehu7 ай мурун
 • O zotttt 🥺🥺🥺kjo kenga

  Giselda PlakuGiselda Plaku7 ай мурун
 • Perse, perse nuk me prite edhe pak?? Sa shume fjal mbeten pa u then....💔 Kjo keng duket e shkruar per mamin tim qe u nda nga jeta pak koh me pare dhe nuk munda dot ti them as lamtumire😭😭😭😭

  Mistery girlMistery girl9 ай мурун
 • 😭😭

  Vefy RunajVefy Runaj11 ай мурун
 • Legjend ,do mbeten gjithmon kompozimet e tua se jan art .ky eshte dallimi .midis kengetareve te tjer

  Klajdi DudaKlajdi Duda11 ай мурун
 • Kush po e degjon përsëri këtë këng si un likr

  Giselda PlakuGiselda PlakuЖыл мурун
  • Une e degjoj cdo dite 😭😭 qe kur babi vendosi te ikte nga ne..,🙏🙏🙏😭

   rosa Imedrosa ImedЖыл мурун
 • E io piango con le tue canzoni ,una voce delicata dolce ,che mi fa venire i brividi....il migliore in assoluto

  Algerta AllajbejAlgerta AllajbejЖыл мурун
 • Me rrenqethin kenget e tua te lehta. nuk ka si ju. Faleminderit qe eksiston . shqiptaret te duan shume . kenget e tua me vene ne gjume

  Alimeja GegaAlimeja GegaЖыл мурун
 • You are number 1 on the world

  hlir laskahlir laskaЖыл мурун
 • Ende në telefon pres thirrjen tënde 😔😓🖤

  Klara KlaraKlara KlaraЖыл мурун
 • Keng e bukur

  Klarisa AllaKlarisa AllaЖыл мурун
 • Kenge qe nuk do fjale .. mijera ngjyra emocion ... 👏👏👏👏

  123 Abc123 AbcЖыл мурун
 • Me shume ndjennje e Kendone ky kete Kenge. Te lumte Alban!

  Miri VeliuMiri VeliuЖыл мурун
 • Sa here e degjoj emocionohem njelloj.Sa krenare e ke bere nene tende! WELLDONE!

  vasilika koshovarivasilika koshovariЖыл мурун
 • Per mamin tim qe u nda nga jeta kete tetor. Ende ne tel pres thirjen tende..... Perse perse nuk me prite edhe pak.... Me vjen te qaj 😪😪 Kjo kenge ka shume dhimbje. Kush ka ndier dhimbje e di cpo them.😪😪

  LUTA lutaLUTA lutaЖыл мурун
 • Ende me djek ne gjoks e shtrenjeta ime Mami, dhimbje keshtu skisha ndjere jo asnjere, jeton brenda meje💔Mami❣️💞Komplimente Alban cdo fjal ne kete kenge e gjej veten time!!

  alma shainialma shainiЖыл мурун
 • one of the best singers i hear. it's fantastic to hear your voice and the quality of your lyrics. It's perfect. 🙌

  MMЖыл мурун
 • 👏👏👏bravooo ska fjale!!!

  rediola likollarirediola likollariЖыл мурун
 • Shum e Bukur 💗💖💕💕💕💕

  Fabiola IzetaiFabiola IzetaiЖыл мурун
 • Ezmeralda AliEzmeralda AliЖыл мурун
 • Nuk ja fal vetes qe e degjova kaq vone kete perle te radhes tende ALBAN.

  vasilika koshovarivasilika koshovariЖыл мурун
 • Kenga me me shpirt qe kam degjuar ndonjehere ❤. Kjo eshte e till qe deperton thelle ne zemer neper ato skuta aty ku dhe vet ne skujtohemi ti vizitojme.

  Emi HatajEmi HatajЖыл мурун
 • Babi😭😭😭😭😭🙏🙏

  Valbona LuariValbona LuariЖыл мурун
 • Ti je nje plage ne gjysme shpirtin tim..ne gjysme zemren time ,ne cdo gjysme qe me ke lene..Me mbyt malli per ty nena ime ,e kjo kenge eshte melodia me e bukur per te qare shpirti.😢😘 Albani si gjithmone deperton ne shpirt .

  sidorela matmujasidorela matmujaЖыл мурун
 • zeri jot te ben te udhetosh neper endra te clodh respekte

  Olimbia kleaOlimbia kleaЖыл мурун
 • Kujt ti ve faj? Boten do denoj! Me vjen te qaj, qielli te degjoje! Kenge rrenqethese, emocione Urime dhe respekte o ze bilbil . Ervehe Idershaj

  Ervehe HasanajErvehe HasanajЖыл мурун
 • O zot lehtesoja dhimbjet atyre qe kane humbur njerezit me te dashur. Shum prekse alban . Cdo kenge jotja me ben te qaj. Kjo kenge edhe me shume😢😢😢😢😢

  Paulo ZekaPaulo ZekaЖыл мурун
 • INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania

  ALL INALL INЖыл мурун
 • Nqs Futbolli ka Messin Muzika ka Albanin ❤ Padyshim Artisti me i Mire

  di caprio statedi caprio stateЖыл мурун
 • 😢😍

  Joana TheodhoriJoana TheodhoriЖыл мурун
 • Alban Skenderaj je nje mrekulli!Falenderoj Zotin qe ti ekziston!💖⭐🌟👑

  Addison RaeAddison RaeЖыл мурун
 • bravoo sinqerisht bravo cdo tingull kalon ne zemer

  Hack DiyHack DiyЖыл мурун
 • 💓💓💓

  Dritan MetaDritan MetaЖыл мурун
 • Per gjysmen time qe tani nuk eshte me per ty Elton sinaj 💔💔💔😥😥😥😥

  Elena SinajElena SinajЖыл мурун
 • Hera e par qe e degjoj ishalla nuk ja degjoj me zerin

  YOUTUBE ShqipYOUTUBE ShqipЖыл мурун
 • Te lumte goja ke nje ze qe te qeteson shpirtin Alban 👍

  alketa ymerialketa ymeriЖыл мурун
 • Dhe ne te dy qe flisnim me aq bindje sa dhe ksaj jete i jepnim vler 😢😢 kujt ti ve faj boten ta denoj zemer e motres gjithmon plag ne gjysem shpirti ❤

  Mirela LamajMirela LamajЖыл мурун
 • ❤️❤️❤️

  loreta memajloreta memajЖыл мурун
 • sa kam qare

  Ada VeliuAda VeliuЖыл мурун
 • 2 kings free fire2 kings free fireЖыл мурун
 • Nje kenge e mrekullueshme ! Sikur i ka vendosur magji kesaj kenge

  Mariglena BaciMariglena BaciЖыл мурун
 • veret keng

  Gaz SukuGaz SukuЖыл мурун
 • Suksese ALBAN SKENDERAJ.. Zoti jezus e ka marr plagen lendimin..dhe plagen e shpirtit..ne jemi zgjedhur te marrim gezimin dhe dashurine qe Zoti na jep per personin e jetes Ky eshte , Mendimi im personal...Zoti te bekoft. me respket te vecant nga Gazment Suku Official // Youtub

  Gaz SukuGaz SukuЖыл мурун
 • Sa vlere kan kenget e tua ! Alban Skenderaj ylli I shqiperise! Zeri jot, cdogje e jotja ka kuptim ! 💋💋💋💖💖💖

  klea kleaklea kleaЖыл мурун
 • Ju lutem do me ndimoni me disa pelqime te fotua e djalit time m.facebook.com/story.php?story_fbid=970939909770970&id=100005649105978 te komenti marinela arlind skendai ju lutem

  Fabjola ShehuFabjola ShehuЖыл мурун
 • Super kenge thjesht uauu mahnitesh po ta degjosh normal ska si te jete ndryshe kur eshte e kenduar nga ti alban love you

  Giselda PlakuGiselda PlakuЖыл мурун
 • Shum ze te mir ke mor shok. Pse kaq mbrapa?

  fier amsterdamfier amsterdamЖыл мурун
 • Sapo humba nenen dhe babain dhe kjo kenge eshte nje perle per nje plag ne shpirt je unik alban

  joni engjelljoni engjellЖыл мурун
 • Only you 👏💎❤

  Annie PtsAnnie PtsЖыл мурун
 • Bravoo 🙏

  Denis MalajDenis MalajЖыл мурун
 • Ti je shqipetar me kenge shqip te bukura qe ke qef ti degjosh 🥰 se n’a jane bere shume shqipetare e shqipetar kengetare duke kenduar kenge indiane e veshje indiane turp 😏ku perfundoi tradita dhe kultura jone

  Bona bonaBona bonaЖыл мурун
 • Me vjen keq qe ke kaluar shume por jeta vazhdon, ke dy drita qe do e ndricojne jeten tende☺️☺️☺️

  Diana DordaDiana DordaЖыл мурун
 • Subscrite mua sepse me duhen para per te sheruar nenen time

  GlanderGlanderЖыл мурун
 • Une pranoj

  GlanderGlanderЖыл мурун
 • Kenge shummme e mire,te pakten per ket kohe :(

  Besi NOBesi NOЖыл мурун
 • Me i miri

  Mihal SotiriMihal SotiriЖыл мурун
 • 😥😥😥

  IDA JESSYIDA JESSYЖыл мурун
 • 💔

  Junada KulaJunada KulaЖыл мурун
 • Te lutem mjaft Alban se nuk na mban me zemra!!😍😍

  nerisa tragajnerisa tragajЖыл мурун
 • Ich liebe alle deine Lieder sooooo sehr.... gjysma gjysem mbetet pa ty ...

  Jasmina MedinaJasmina MedinaЖыл мурун
 • Alban Skenderaj idhull i shqipetareve 😍😍 kenget e tij perlat tona ❤

  Stelina KodraStelina KodraЖыл мурун
 • Ke nje ze te mrekullueshem

  Rexhina HebejaRexhina HebejaЖыл мурун
 • Perla e muzikes shqiptare♥

  Erinika HysenajErinika HysenajЖыл мурун
 • 😭😭😭😭😭😭😢😢

  Irlior MyrtoIrlior MyrtoЖыл мурун
 • Alban më vjen keq shum për nënën

  Orion BerishaOrion BerishaЖыл мурун
 • Uau

  Paolo PupiPaolo PupiЖыл мурун
 • Alban je shume i mire me fal qe smunda ta coj deri ne fund kete kenge por sinqerisht me lendon thelle ne shpirt. Vellai im te dua shume. Mezi pres te te takoj kur te vish 😔😥

  HHЖыл мурун
 • 😭😭😭😭😢😢😢

  Lubjana SaliajLubjana SaliajЖыл мурун
 • 😢

  okosmos moyokosmos moyЖыл мурун
 • Ende ne telefon pres thirrjen tende ,ende me duket teper heret per tu ndar 😭MISS YOU BROTHER ☝️😇

  Ilda DervishiIlda DervishiЖыл мурун
 • Nice ✌👌

  Elis Lisi AlbElis Lisi AlbЖыл мурун
 • 😰😰💔💔

  Aleks AleksAleks AleksЖыл мурун
 • ENDE MÈ DJEG NÈ GJOKS E SHTENJTA IME.... VEÇ KUSH E PROVOI E NDJEN NÈ ZEMÈR KÈT DHIMBJE.... ALBAN ---JE I PAARRITSHÈM...

  User UserUser UserЖыл мурун
 • O kta qe been unlike ,duar thare shkerdhata

  its me every day!its me every day!Жыл мурун
 • perl 😍

  Ada DeniAda DeniЖыл мурун
 • 😓😓😓😓

  Mira MadhiMira MadhiЖыл мурун
 • Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt Ende më djeg, në gjoks, e shtrenjta ime Dhimbje kështu unë nuk kam ndjerë jo, asnjëherë Dhe ne të dy që flisnim me vec bindje Sa dhe kësaj jetë të mallkuar i jepnim vlerë Më fal, më fal, jo nuk mundem të të harroj Ti je një plagë në gjysmëshpirtin tim Do pres me mall gjysmën tjetër të takoj Deri atëherë jo nuk do kem shërim Refreni: Më vjen të qaj, qielli të dëgjoj Sa vetë zoti, zoti, zoti le të zgjohet Kujt ti vë faj, botën ta dënoj Por kjo gjysmë mbetet gjysmë Nuk plotësohet, pa ty Ende në telefon pres thirrjen tënde Ende më duket tepër herët për tu ndarë Si do të mbaj në zemër dhe në mëndje Kur dua të puth, të përqafoj si kurrë më parë Përse, përse nuk më prite edhe pak Sa shumë fjalë që mbetën pa u thënë Tani ku je, ku janë ëndrrat që pamë bashkë Pse kaq shpejt u zbehen si kjo hënë? Refreni: Më vjen të qaj, qielli të dëgjoj Sa vetë zoti, zoti, zoti le të zgjohet Kujt ti vë faj, botën ta dënoj Por kjo gjysmë mbetet gjysmë, nuk plotësohet Por kjo gjysmë mbetet gjysmë, nuk plotësohet pa ty

  Fjorela MukollariFjorela MukollariЖыл мурун
 • Shume e bukur

  Mariglen ShehajMariglen ShehajЖыл мурун
 • Pérse, pérse nuk mé prite edhe pak😢😢

  Matilda ToskaMatilda ToskaЖыл мурун
 • 😔😔😔😔

  Erkand SinaniErkand SinaniЖыл мурун
 • Faleminderit qe ekziszton Alban ti je artist i vertet 😍

  Alda GanciAlda GanciЖыл мурун
 • Like Kush mendon se Albani eshte kengetari me I mire dhe me I bukur shqiptar

  klodjana kaciqiklodjana kaciqiЖыл мурун
  • @fier amsterdam hahahahahaha ke te drejtw

   Ilir HoxhaIlir HoxhaЖыл мурун
  • @Ilir Hoxha han fara luledjelli dhe rrin you tube .

   fier amsterdamfier amsterdamЖыл мурун
  • @fier amsterdam po pra

   Ilir HoxhaIlir HoxhaЖыл мурун
  • @Ilir Hoxha po skan pun njerzit. Vk.

   fier amsterdamfier amsterdamЖыл мурун
  • ngelet duke kerku like ne cdo koment mo pffff na e shpifet mi

   Ilir HoxhaIlir HoxhaЖыл мурун
 • faleminderit

  Amarildo TabakuAmarildo TabakuЖыл мурун
 • ❤❤😭😭😭😭

  Rezarta MalshiRezarta MalshiЖыл мурун
 • Shum kenge e bukur te qetsojn shpirtin kenget e albanit thjesht me i miri ..ah po flm shum per kg tua alban ma qetsojne vajzen time 7muajshe fle direkt me zerin e albanit 😍🥰🥰😘😘🤗

  Laura DenisaLaura DenisaЖыл мурун
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭

  Qefsere AbaQefsere AbaЖыл мурун
 • Ku ka si nena.... e shtrenjta e pazevendesueshmja...

  Orela SotaOrela SotaЖыл мурун
 • Noyzi do ket bo dislike 😂😂😂😂😂😂 OTR_ja 😂😂😂😂

  leda batleda batЖыл мурун
 • Shume bukure kanga

  Suzz SulASuzz SulAЖыл мурун
 • Shume bukur

  Marina DhamoMarina DhamoЖыл мурун
 • Oo sa super

  Brikena CokuBrikena CokuЖыл мурун
 • Do pres me mall kur te takoj,ty o ma❤Sikur te ishte shkruajtur per ty kjo kenge.Zot,sa dhimbje😢U prehsh ne paqe e mira ime,e bukura ime!

  Eranda MuskajEranda MuskajЖыл мурун
  • Zoti le te japi force , sepse ajo eshte atje lart duke te te mbrojtur. Behu e fort🙏🏻✝️

   xhoel mecixhoel meci10 күн мурун
 • Kush i beri like akoma pa e degjuar😍💋❤️

  I_am_Esea _DedejI_am_Esea _DedejЖыл мурун