Alban Skenderaj - Ki meshire (Official Video HD)

Songwriter: Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: ProVideo
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/ki-meshire-single/1500750135?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/7n2Tc2aZ0Hg6Oy0A1MW1qp
Deezer: www.deezer.com/en/album/133824202

жүктөп алуу

Көрүүлөр
5,401,803

Жорумдар

 • E kam më suar përmendësh aq shumë më pëlqen

  Meleqe PrezaMeleqe Preza11 күн мурун
 • Ne cdo kenge te surprizon e magjeps me super zerin qe e karakterizon.Alban je unik ne muzik, jemi me fat qe je shqipetar !

  Genève SuisseGenève Suisse19 күн мурун
 • Shum e bukur

  Marsela HadajMarsela Hadaj20 күн мурун
 • Ki meshire ❤️

  Olympia DelivoriaOlympia DelivoriaАй мурун
 • Kush e degjon akoma

  anxhela Sinanianxhela SinaniАй мурун
 • 😘😘😘😘

  adrese puneadrese puneАй мурун
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💖💝💗❤❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤💔emila💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔arisi💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💖💝💗❤💔💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💚💚

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaАй мурун
 • 👏👏👌👌👑

  Linda LindaaLinda LindaaАй мурун
 • 👍😍👏👏

  Anxhela LabiAnxhela LabiАй мурун
 • perfecttt

  Elvira HoxhaElvira HoxhaАй мурун
 • Xhes BXhes BАй мурун
 • 😍

  Klea'Klea'Ай мурун
 • Skam meshir ❤️

  valentina kremmydasvalentina kremmydasАй мурун
 • ILike

  Donika KarajaniDonika Karajani2 ай мурун
 • 2021

  Shqipe LyricShqipe Lyric2 ай мурун
 • Nje nder kenget me te bukura 🇦🇱✨✨✨🙏✨🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Besnik SalihuBesnik Salihu2 ай мурун
 • Super 🔥🔥🔥

  Ema EmaEma Ema2 ай мурун
 • Hits

  Loni LoniLoni Loni3 ай мурун
 • Te kenaqet shpirti ta degjosh ARTIST

  E ME M3 ай мурун
 • ti glosa eine autoi mipos tourkika

  Solos MouzourasSolos Mouzouras3 ай мурун
 • Ora shkon von por gjum skam ki meshir 🖤

  valentina kremmydasvalentina kremmydas3 ай мурун
 • K

  Bona QarriBona Qarri4 ай мурун
 • Si gjithomone me supeeer kenge Bravooo 👏🏻👏🏻👏🏻

  Ajsen JakupllariAjsen Jakupllari4 ай мурун
 • Ja cilat janë 10 këngë të vjetra që ngjallin nostalgji përmes muzikës kgcode.info/stream/q3vdi5Ocd82Ng2o/video.html

  duadua4 ай мурун
 • Tekst muzik dhe gjithcka qe mund te pelqesh te nje kenge dhe nje kengetar .Bravo....

  adriatik breguadriatik bregu5 ай мурун
 • 👏😍

  Majlinda DehimaMajlinda Dehima5 ай мурун
 • Super songs

  Steljo MiciSteljo Mici5 ай мурун
 • 0

  Luesta DautiLuesta Dauti5 ай мурун
 • 👍

  Leo NeliLeo Neli5 ай мурун
 • 7u

  amos mezurajamos mezuraj5 ай мурун
 • Like ai qe e plq kte kenge

  Gloria HoxhaGloria Hoxha6 ай мурун
 • Eshte bere fix per mua kjo kenge

  Manjola CaushiManjola Caushi6 ай мурун
 • thuaj të o te qifsha ropttt ca thua te ...

  vlora vloravlora vlora6 ай мурун
  • lionel hajdaraj ok njeri

   vlora vloravlora vlora6 ай мурун
  • Pastro fjalorin njeri

   lionel hajdarajlionel hajdaraj6 ай мурун
 • 🤩🤩🤩🤩🤩🥳🥳🥳🥰😍😍🥰

  ErtiErti6 ай мурун
 • Mbetesh ne zemrat O mbret I muzikes ti je ai Alban skenderaj

  Xhezo DollaniXhezo Dollani6 ай мурун
 • Good vibes broo 🔥🔥🔥

  Klevis GramiKlevis Grami6 ай мурун
 • Super

  Tattooss CameleonTattooss Cameleon7 ай мурун
 • Kengetari me i mir ne bote ALBAN SKENDERAJ

  Geri AnxhelaGeri Anxhela7 ай мурун
 • Bravo alban

  Manushaqe VeraManushaqe Vera7 ай мурун
 • Ska Faj ajo femna. Ka Faj Mendja Burrit ne ket rast... Po normal shum let esht me ja lon fain tjetrit.... ✌️ Ne ket kenge nuk me ka pelqy fort Alban Skenderaj... Normal shum e pelqej... ♥️

  lia areelia aree7 ай мурун
  • @Cruella De Vil po se meshkuve ja kan jep lirin me shekuj e kan ba cka kan dasht me femen... Perata nuk e kan edhe Kontroll vetveten mendjen e vet .... Po dasht Zotit edhe kjo Koh kalon eh bahet edhe femna zoja vetit e nuk e len veten me keqperdor e as Burri gjithashtu Mos mu keqperdor ✌️pavarsi vetbesim per gjdo njeri ather kemi edhe Familije te shendosha ✨

   lia areelia aree5 ай мурун
  • Albani eshte talent!!! Te kjo kenge e gjejne veten 99% e meshkujve😂😂😂😂

   Cruella De VilCruella De Vil5 ай мурун
 • 0:48 ca buzeqeshje 😍😍 NO COMMENT e gjithaaaaaa 😍

  An AnAn An7 ай мурун
 • Bravo Alban.. Eshte nje kenge qe tregon nje realitet..ende ka femra qe tundimin e perdorin si arme..per te pasur te tyret..ende..ka...

  Vullnet LAMAJVullnet LAMAJ7 ай мурун
 • Esht bit i vjedhur tek SHAWN MENDES TREAT YOU BETTER

  NARCISNARCIS7 ай мурун
 • 😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😙😙😙😙😙😙 shum shm shum shumshum ae bukur kenga

  Enkeleda XhaniEnkeleda Xhani7 ай мурун
 • ❤️🇦🇱

  Carolin DhouibiCarolin Dhouibi7 ай мурун
 • E groposa thelle une ne fshehtesite te shpirtit time.... e sa per pjesen tjeter ▶️ kjo keng shkone direkt per ishin im qe po e vuj dhe pas 5 vitesh si diten e parrrr 😭

  Sarandë. AL SRSarandë. AL SR8 ай мурун
  • @Sarandë. AL SR Po e ndjek. Foto fantastike☺☺

   Cruella De VilCruella De Vil5 ай мурун
  • @Cruella De Vil Haha nga Saranda jeni dhe ju? E ndjek faqen saranda._albania eshte Instagrami qe kam une per dhe postoj foto per Saranden tone...

   Sarandë. AL SRSarandë. AL SR5 ай мурун
  • @Sarandë. AL SR Njerezit e dobet kane frike dashurine. Jeta ka zhgenjime por nuk do te thote te heqim dore!!Ne nga Saranda nuk jemi te dobet ore😊😊

   Cruella De VilCruella De Vil5 ай мурун
  • @Cruella De Vil po e doja shume, e du shumë. Rash ne depresion pas ndarjes...dhe me nuk jame lidhur qe ateher...kam shumë frike

   Sarandë. AL SRSarandë. AL SR5 ай мурун
  • 5 vjet dhe akoma vazhdon???

   Cruella De VilCruella De Vil5 ай мурун
 • Nje..nder kengetaret me kenget me te mira te Tij qe une i pelqej shume.. ..👌👑✋

  Fatos MyftiuFatos Myftiu8 ай мурун
 • 😘😘😘

  brikena kosturibrikena kosturi8 ай мурун
 • Brav alban

  Juli KurtiJuli Kurti8 ай мурун
 • Shum keng e bukur 🎵🎵🎵

  *_Tatiana_* T*_Tatiana_* T8 ай мурун
 • Je kristal qe shkleqen

  Lutfije CokuLutfije Coku8 ай мурун
 • 👏👏

  belisos Solisbelisos Solis8 ай мурун
 • Kush ben like I fundit do jete njeriu me me fat ne bot dhe do te jete nje shok ose shoqe I/e shkelqeyer

  GodzGodz8 ай мурун
 • Flm qe ekziston, je I pa-arritshem, thuaj Alban Skenderaj dhe suksesi eshte i padiskutueshem 👏

  entelaentela8 ай мурун
 • Sei bravissimooo💖

  Kam Shum DhimbjeeeKam Shum Dhimbjeee8 ай мурун
 • Me cmenden burrin me kete kengen,

  Erald BaliErald Bali8 ай мурун
 • 🤪🤪😍❤

  Doriana MinoDoriana Mino8 ай мурун
 • O zooot sa me pelqen kjo keng bravoooo alban je njesh kengetari im i preferuar

  Enver BicakuEnver Bicaku9 ай мурун
 • Sa bukur kjo kenga kush mendon si une te bej like

  Enver BicakuEnver Bicaku9 ай мурун
 • Pa fjal si gjithmon ❤❤

  TironcjaTironcja9 ай мурун
 • Shum nice alban 😍😍😍

  Klaudio MemetiKlaudio Memeti9 ай мурун
 • Tani shko... kjo është thjeshtë një marrëzi. Për dikënd mund të jetë pendim i vonuar. “ mëkatarët e martuar “ 🥺

  Drenica DrenicaDrenica Drenica9 ай мурун
 • Alban skenderaj bravo💕💕💕💕💕❣️❣️❣️❣️

  Tela PashaTela Pasha9 ай мурун
 • 😍😍😍😍❤️❤️❤️💃💃

  Eglantina AlibeuEglantina Alibeu9 ай мурун
 • 👏👏👏😍

  Majlinda DehimaMajlinda Dehima9 ай мурун
 • 😍😍😍

  Partie TorraPartie Torra9 ай мурун
 • Kenge e bukur 🤗🤗🤗

  Partie TorraPartie Torra9 ай мурун
 • Nuk di car te them per kengen BRAVO Alban like

  Partie TorraPartie Torra9 ай мурун
 • Alban skenderaj eshte kengtari im i preferuar Uaaaaaa

  MIMOZA TOSHIMIMOZA TOSHI9 ай мурун
 • Bravo Albn Skenderaj LOVE

  Meti MetiMeti Meti9 ай мурун
 • Like kush e pelqen Alban Skenderaj

  Geri AnxhelaGeri Anxhela9 ай мурун
 • Bravo Alban✌️✌️✌️✌️

  Ervin DyrmyshiErvin Dyrmyshi9 ай мурун
 • Ska fjal te thuash per ty ,se i thon tekstet e tua qe jan aq magjike, je dhe do mbetesh kengtari im me i preferuar

  Sonila SulceSonila Sulce9 ай мурун
 • Legend

  Loresa ZhabariLoresa Zhabari9 ай мурун
 • Nese luni brawl stars ose clash ju lutem shifni kanalin tim (do bej edhe video te tjera)

  THEARLIBOYTHEARLIBOY9 ай мурун
 • Keng që e dëgjoj 100 her e më shumë në ditë Si gjithmonë me tema të vërteta Por kjo kenga është më e mira ....

  Sabi sabiSabi sabi9 ай мурун
 • Nje bashkepunim me arber skenderaj do ishte bukur ????

  Nertila SalliuNertila Salliu9 ай мурун
 • 😊

  Rudina SojevaRudina Sojeva9 ай мурун
 • Ska fjal ❤❤

  TironcjaTironcja10 ай мурун
 • Kengetari me i mire

  Ervin AlametiErvin Alameti10 ай мурун
 • zemra ime tiii💕💋💕💕💕💕💕💋💋💕💋💕💕💕💕💕💋💋💋💋💋💋💕💕💋💕💕💕💕💋

  Joel ShepiJoel Shepi10 ай мурун
 • Ki meshir Alban Skenderaj❤❤

  Borjana KazheliBorjana Kazheli10 ай мурун
 • Eshte keng e pa pame

  Alma BrahimiAlma Brahimi10 ай мурун
 • Kjj

  Andi LeiAndi Lei10 ай мурун
 • 😍😍😍😍

  Kela OzuniKela Ozuni10 ай мурун
 • Alban je me i mire te adhurojme😃🤗.

  Kleidi JoelKleidi Joel10 ай мурун
 • Keng e pa par

  Salushe MemoSalushe Memo10 ай мурун
 • Shume bukur

  Enada TeneqexhiuEnada Teneqexhiu10 ай мурун
 • Me fal por a jam e vetmja qe degjoj "pjerdh ne shi " kur albani thot "ki meshire"

  Sibora AhmetajSibora Ahmetaj10 ай мурун
 • Bravo Alban nuk i ngjan kënga këngës njëra më e bukur se tjetra.Je artist si në këng dhe në shpirt.

  My SpaceMy Space10 ай мурун
 • Se kur te fola un ty nisi gjithcka si nje loj❤❤❤❤

  Sara SaraSara Sara10 ай мурун
 • Waoo love leonc

  Sana sonsonSana sonson10 ай мурун
 • Respekt i qmuar ibekuar zoti i madh te falimderit perë bukurit

  Kulla ÇakorriKulla Çakorri10 ай мурун
 • Albani i këndon dashurisë 🥰 .. thjeshtë je me i miri!! E adhurojë muzikën tënde gjithsesi dhe tekste e këngëve ... 💕

  Jonida VrioniJonida Vrioni10 ай мурун
 • ⭐⭐👏

  Doriana LlockoDoriana Llocko10 ай мурун
 • Bravo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Genti BGenti B10 ай мурун
 • Bravo 💋💋💋

  Genti BGenti B10 ай мурун
 • Kenget e tua i ben like pa i degjuar💕💕💕🌠🌠🌠🌠💜❤️❤️💙ilac zeri jot

  Egla XhelilajEgla Xhelilaj10 ай мурун
 • Nder kenget me te bukra qe kam degjuar!😍

  Ermelinda AhmetiErmelinda Ahmeti10 ай мурун
 • Shume e bukur urime

  Greta MyrtezaGreta Myrteza10 ай мурун