Alban Skenderaj - Vetëm ty (Hapesira e nje endrre - Live)

Жорумдар

 • 🤴⭐👌👍👏👏👏👏🙋‍♀️⭐🍹🍹🍹2021⭐⭐⭐⭐⭐⭐

  Marigona YlliMarigona YlliАй мурун
 • O Alban ti nuk je një këngetar, por një POET

  Lorenc LlallaLorenc Llalla2 ай мурун
 • Perfekt👏👏

  Mirela GegaMirela Gega3 ай мурун
 • Kenge shume e bukur o Alban jw njesh ne shqiperi.

  mandi selimajmandi selimaj7 ай мурун
 • Drenica👍👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️🇽🇰🇽🇰

  Mehdi AlijaMehdi Alija10 ай мурун
 • 🎇

  lamaj lamajlamaj lamaj10 ай мурун
 • Awa wa sa mir hmmmm😢😢😢😧🙏

  armin albinarmin albinЖыл мурун
 • Perfect.

  Luan KoshutovaLuan KoshutovaЖыл мурун
 • I madh 🔝🔝

  Ben HajruliBen HajruliЖыл мурун
 • Super hiti Albanit heh sa vite larg eee

  Pac ManPac ManЖыл мурун
 • Thjesht kryeveper... je me i miri

  Euglena DervishiEuglena DervishiЖыл мурун
 • Kujtime qe nuk I zhduk as Koha dhe as largesia....

  okosmos moyokosmos moyЖыл мурун
 • Dritherim

  Din SulejmanasiDin SulejmanasiЖыл мурун
 • E di qe ke kap shpirtin e njerzeve kur ata qendrojn ne kemb gjate gjith kenges dhe kendojn sebashku ne nje ze ❤️ Orkestra e mbrekullushme mu rengjeth mishi ne fillim te kenges. Suksese ❤️❤️

  AlinaAlinaЖыл мурун
 • perla vete

  Irini CeciIrini CeciЖыл мурун
 • bravo alban ishe je dhe do te jesh me i miri

  Mili DoriMili DoriЖыл мурун
 • Keng qe sdo te vdes kurr dhe do degjohet nder breza ..kenga qe u dashuruan dhe u cmenden shqiptaret

  Din SulejmanasiDin SulejmanasiЖыл мурун
 • Bravo Alban je i paarritshem

  Elina TsouraElina TsouraЖыл мурун
 • I love it

  Gerta B.NGerta B.NЖыл мурун
 • No coment 😍❤

  Ona AnoleOna AnoleЖыл мурун
 • Nuk ka edhe nje si ti Alban keng qe degjon cdo gjenerat

  Fatime BajramiFatime BajramiЖыл мурун
 • Sa here qe e degjoj eshte sikur e degjoj per here te pare..Albani eshte nje sinjor ne cdo gje..

  Mimoza HoxhaMimoza Hoxha2 жыл мурун
 • Nuk besoj te dali me keng me e bukur se kjo ne muziken shqiptare .misjon i pamundur

  Din SulejmanasiDin Sulejmanasi2 жыл мурун
  • Nuk ka shqiperia kengetar si ty

   Kristina XhuliKristina XhuliЖыл мурун
 • Kryeveper

  P DP D2 жыл мурун
 • Ti je nona vete o i madh

  Vilson MebelliVilson Mebelli2 жыл мурун
 • Mbas sifonis orkestrale Duet te kishe kendiluar kengen e jo Duke kerkuar tel jashte ne drit do te kishe nje perputhije nejse

  Illyrian OfMallakasteraIllyrian OfMallakastera2 жыл мурун
 • Thjesht ze perfekt alban bravo

  Elsa ProshkaElsa Proshka2 жыл мурун
 • Nuk e kuptoj se cila këngë është më e bukur . Secila mê e bukur se tjetra , prandaj t'ë them me gjithë shpirt : TË KËNDOFTË ZEMRA !

  Liza DociLiza Doci2 жыл мурун
 • Ze i mrekullushm njeri i jashtzakonshm Ca ndjenjash percjell Albani kur kendon te dridheron zemren te mbush me frym ne cdo tinguj je nje njeri i papershkrushm alban 😍

  Ela SidorelaEla Sidorela2 жыл мурун
 • sdo resht se degjuari kte super hit 😍😍se di sa here i kam dhene play gjithe kto vite 😉Mrekulli eshte kjo kenge Vetem ty

  Gjinovefa DritaGjinovefa Drita2 жыл мурун
 • No coment🤗🤩

  Vjosa :Vjosa :2 жыл мурун
 • Sa kujtime me vin ne mendje kur degjoj ket keng..... The king 💖

  Ina InaIna Ina2 жыл мурун
 • Super 😍

  Sonja PirraSonja Pirra2 жыл мурун
 • No comments Nr Alban Skenderaj no comment............

  Besi XhaferajBesi Xhaferaj2 жыл мурун
 • Artist eshte ai qe jep nje mesazh ne kenget e tij.dhe Albani e ben me se miri kte gje e meriton cdo fjal te mir.cdo lavdat e cdo bravo

  Emisa PetovaEmisa Petova2 жыл мурун
 • Jan disa kenge qe do mbeten nder vite...kjo kenge eshte nje nder to! Kjo keng te been ty te jesh Alban Skenderaj...te duam🌼

  its me every day!its me every day!2 жыл мурун
 • Tani cdo gje ka nje kuptim,esht vec nje ndjenj pa fund parendim...

  Majlinda BreguMajlinda Bregu2 жыл мурун
 • Kenga me e bukur

  Meri GjoniMeri Gjoni2 жыл мурун
 • Kjo kenge nuk ka per tu harruar ndonjehere

  d. koranid. korani2 жыл мурун
 • Kenge si kjo nuk perseritet kurre,magji❤❤

  Moon ChildMoon Child2 жыл мурун
 • 😍😍😍❤️

  Enxhi RexhajEnxhi Rexhaj2 жыл мурун
 • me mungon moter.ishte kenga me te cilen ti zgjoheshe xhdo mengjes.por ti jeton tek une tashme motrush dhe e di qe me ndjek ne xhdo hap timin nga aty larte ...

  lulu lulululu lulu2 жыл мурун
  • 😭😭😭

   Sokol SulajSokol SulajЖыл мурун
  • 😢😢

   Ona AnoleOna AnoleЖыл мурун
  • Oh zot :'(

   Majlinda BreguMajlinda Bregu2 жыл мурун
 • Kenga me te cilen u dashurua 3 cereku I Shqiptareve 😊 Kjo ju ve kapak te gjithave kengeve,,, ska me si kjooo

  ilda ildailda ilda2 жыл мурун
 • Artisti me i mire Shqipetar

  Admir FeroAdmir Fero2 жыл мурун
 • Legjend je alban ska si ty 😍 kjo keng kryeveper site gjitha lov lov lov lov love you

  Ela SidorelaEla Sidorela2 жыл мурун
 • Kenge qe do plak cdo brez ...kenge qe godet ne shpirt. Kengetar, qe te mbush plot emocion, "je vetem ti Alban !!!!

  Sidorela HysajSidorela Hysaj2 жыл мурун
 • Super singer

  d. koranid. korani2 жыл мурун
 • kryeveper pz allall 😍😍

  eminem marshalleminem marshall2 жыл мурун
 • 🤗

  ANTONETA TUANTONETA TU2 жыл мурун
 • keng qe dhuron gjithmon nje emocion ...

  visi mcvisi mc2 жыл мурун
 • Hiti i dekades se fundit.

  ardit kalajaardit kalaja2 жыл мурун
 • 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  JULofficialchannelJULofficialchannel2 жыл мурун
 • Ur the best!!!

  Dea Hoxha ッDea Hoxha ッ2 жыл мурун
 • Edhe pas kaq shume vitesh kjo kenge mbetet nje kryeveper. 💕 💕 💕 💕 💕 💕

  joelle kasajjoelle kasaj2 жыл мурун
 • 😍😍😍😘😘😘😘😘

  Lola ΛολαLola Λολα2 жыл мурун
 • Ze i mrekullueshem😍

  Klea MucaKlea Muca2 жыл мурун