Alban Skenderaj & Miriam Cani - Bukuri e frikshme / Let me die with you / Ende ka shprese ( Live)

Nga Koncerti “Hapesira e nje endrre”

жүктөп алуу

Көрүүлөр
533,114

Жорумдар

 • super jeniiiiiiii ska si juuuuuuu😍👏👏👏👏

  Balle KatorriBalle Katorri14 күн мурун
 • Kur i shof te 2 te eshte shtim jete Albani +Mirjami =Perfekt 💙💙💙💙😍

  SuperBook ForeverSuperBook Forever26 күн мурун
 • Shum bukur Ska Kut vej me yll mirjami fustani yll te heq trurin vdes per fustani e kuq

  dorjan Tartarajdorjan Tartaraj27 күн мурун
 • Me te miret 👏👏super

  Aida RamajAida RamajАй мурун
 • ALBANI eshte nje katigori vetem!! i jashtakonshem

  Isabella BellaIsabella BellaАй мурун
 • 1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💖💝❤💗💓💟💞💘💕❣💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚🌴💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaАй мурун
 • RESPEKTE janè kèngètar qè vèrtet meritojn emrin ARTIST tè Merituar tè Popullit Shqiptar

  Zani i mirèZani i mirèАй мурун
 • Sa te mire jeni te dy ❤❤

  Luljeta XhaniLuljeta XhaniАй мурун
 • 2 kengetaret me te preferuar jeni ju dhe do te mbeteni me gjith ate pse jeni me te miret kengetar e vendosa ne profilin tim foton tuaj

  Erina NeziriErina Neziri2 ай мурун
 • Like kush e degjon ne 2021

  Klementina OnuziKlementina Onuzi2 ай мурун
 • Shume bukur Albab dhe Miriami🌹🌺💝❤🥰😘😍🤩🎁🎀

  Arlind MusabelliuArlind Musabelliu2 ай мурун
 • Jeni yje qe te dy urimet me te mirs nga zemra

  Lira TriçoLira Triço2 ай мурун
 • ❤️❤️♾

  Bojana PesicBojana Pesic4 ай мурун
 • ❤️❤️❤️

  Lucky belaLucky bela5 ай мурун
 • Jeni te mrekullushem qe te dy . Keshtu qofshi perhere u plakshi bashke😍👏👏👏

  tusha edliratusha edlira7 ай мурун
 • ❤❤❤❤❤❤

  Dina VeliajDina Veliaj7 ай мурун
 • Super kenge👍👍👍💖💖💖

  Antonjomatishi Antonjo matishiAntonjomatishi Antonjo matishi7 ай мурун
 • Bukuroshat numer 1. Ne shqiptari shum rrespekt.....🌷⚘

  My tararaMy tarara8 ай мурун
 • Jeni mrekullia vet!

  Kristina BallaKristina Balla8 ай мурун
 • 🥰🥰

  Aida EleziAida Elezi8 ай мурун
 • Siete meravigliosiiiiiiiiii, complimenti,belli e bravi.❤️❤️❤️👍👍👍

  Miranda PriftiMiranda Prifti8 ай мурун
 • Bravo!!!! 👏🏻 AMAZING!! 🌹🌹🌹

  Suzan GerbeshiSuzan Gerbeshi8 ай мурун
 • Kush mendon që Albanitë jet pjesë e eurovision 2021 likr ❤️

  Giselda PlakuGiselda Plaku11 ай мурун
 • Nje ndër çiftet që përveç mirësi janë frymëzim ❤️❤️

  Giselda PlakuGiselda Plaku11 ай мурун
 • 🤩🤩💥💥💫💫🌹🥀⚘🌹🥀🌺🌼🌷🌸

  Alda MiminiAlda Mimini11 ай мурун
 • Ju duaaaaaaaaaaaaa juuuuuuu duaaaaaaaaa o mrekullit e ketij planeti o zot sa ju dua 😥😥😥😥😥😥

  Delina MetushiDelina Metushi11 ай мурун
 • O zot ky cifte eshte i mbrekullushem

  Tana RrapaTana Rrapa11 ай мурун
 • 4.3.2020 sa bukur 💖💖💖🥰💖🥰💖🎶🎵💖🇦🇱💖🇦🇱💖 dashuri nga Amerika 😘

  blueibabygirl07blueibabygirl07Жыл мурун
 • Nqs dashuria do kishte emer do ti vija emrin tuaj 💕

  Landa MemiaLanda MemiaЖыл мурун
 • Albano e Romina shqiptare

  IO E TE SIAMO UNICIIO E TE SIAMO UNICIЖыл мурун
 • I paarrire komplimente

  Irma MeziniIrma MeziniЖыл мурун
 • Baeitiful

  Estela AradoEstela AradoЖыл мурун
 • Artiste te vertet!

  Silva PavaciSilva PavaciЖыл мурун
 • ❤❤😇😇

  Arilda DautiArilda DautiЖыл мурун
 • Shume bukur

  Gesti MurollariGesti MurollariЖыл мурун
 • Kengetaret me te mire qe ka shqiperia

  Reil KumanakuReil KumanakuЖыл мурун
 • Alban nje nje kengetar i pa aritur nga asnjeri

  Emanuela HoxhaEmanuela HoxhaЖыл мурун
 • Shum shum te bukur miriam je ikona e muzikes se bashkue me albanin te adhuroj shum shum

  Fer MiftaFer MiftaЖыл мурун
 • Gggghhu

  xheni Ziuxheni ZiuЖыл мурун
 • Ggh

  xheni Ziuxheni ZiuЖыл мурун
 • Jeni si dy yje qe nuk ndaloni se shkelqyeri.Jeni te papare.

  Amelia GegaAmelia GegaЖыл мурун
 • Jeni te mrekullueshem.Asnje cift nuk eshte si ju.

  Amelia GegaAmelia GegaЖыл мурун
 • Çifti me i shkelqyer . Suksese te metejshme. Ju uroj me shpirt jete te lumtur dhe te gjate, Jeni super perfect.Respekte pa fund per Ju ⭐⭐💎💎💏❤️❤️

  L LondonL LondonЖыл мурун
 • Me te miret. Jeni adhurim dhe shembull❤❤

  Euglena DervishiEuglena DervishiЖыл мурун
 • Bukur. gjithe hijeshi cifti.jeni te mrekullueshem.zeri magjia dhe komunikimi qe keni.

  Bbb VbbBbb VbbЖыл мурун
 • Dy këngëtarët më të mir në Shqipërinë tonë që është mbushur me njerëz dhe kengetar fallco si ze ashtu dhe pamjen ja ber vetëm plastike.urime shum bukur jeni të pa arritshëm.

  Elisabeta CekajElisabeta CekajЖыл мурун
 • Fantastik 🌟🌟❤❤

  Enkelejda VathajEnkelejda VathajЖыл мурун
 • Kush bënë dislike me te vërtet ska lidhje me muzikë!

  Valon HashaniValon HashaniЖыл мурун
 • Dy kengetare te medhenj . Lum shqiperia qe I ka😃😃

  ValterrrValterrrЖыл мурун
 • 💝💝💝💝💝💝💝💝

  Luan KotrociLuan KotrociЖыл мурун
 • Jeni të mrekullueshëm..krenohemi me ju si popull Shqiptar 😍😘❤🌷

  Mimi ElbMimi ElbЖыл мурун
 • Ju Adhuroiiiiii jeni shum te mirrrrrrrr qe te dy😍😍😍😍

  Lola ΛολαLola ΛολαЖыл мурун
 • Me bukur se kjo kenga nuk ka me

  Joel FeroJoel FeroЖыл мурун
 • Nese engjejt ekzistojn ju jeni vertet te till

  fix bikefix bike2 жыл мурун
 • Super adhuroj cdo keng tenden Alban te pushtofte gjith jeten suksesi dhe lumturia qofshe i bekuar

  Valbona DanajValbona Danaj2 жыл мурун
 • jeni nji cifte shume te bukur zoti tju japin lumturi dhe gzm 😍😍😍😍🤗💗💗

  Deadshot 69Deadshot 692 жыл мурун
 • 🌟🌟🌟🌟🌟

  Bian LamceBian Lamce2 жыл мурун
 • Keto kenge nuk vdesin kurre , ju adhuroj .

  LEA LEALEA LEA2 жыл мурун
 • ❤❤❤❤❤🤩🤩🤗🤗🤗🤗💞💞💞💞...ska fjale yjee....

  Marselina KarajMarselina Karaj2 жыл мурун
 • Sa bukur.shkojne shume si cift.sa mire do ishte te ishin keshtu ciftet ne bote.bravo

  Alba StojaAlba Stoja2 жыл мурун
 • Shume bukur 💖

  Bleonayzeiraj BleonayzeirajBleonayzeiraj Bleonayzeiraj2 жыл мурун
 • Kenga ime e preferuar . E degjoj pothuajse cdo dite

  Besa GBesa G2 жыл мурун
 • O zot sa romantik qiftii o loqka ju kamm,dyt mir kendojn dyt bukurosha dyt loqka .ju kam zemra❤❤🌠🌠😘😘

  shqipetare shqipeshqipetare shqipe2 жыл мурун
 • O qifti me i mir ne botttt ju duaaa shummmmmmmmmmm ❤❤🌠🌠😘😘

  shqipetare shqipeshqipetare shqipe2 жыл мурун
 • Ketyre u them kengetar qe kendojn live dhe nk stonojn 😊

  Lorena NoelLorena Noel2 жыл мурун
 • Ju adhuroj shum ❤❤😚

  Rozafa AdriatikuRozafa Adriatiku2 жыл мурун
 • Love you ❤❤

  Kasandra KishtaKasandra Kishta2 жыл мурун
 • Qe te dy jeni kemgetare shume shume te mire ju dua 😚😚😚😀😀

  Irena LikajIrena Likaj2 жыл мурун
 • Bravo 1

  Irena LikajIrena Likaj2 жыл мурун
 • Kenktaret me te mir

  Adelina DidaAdelina Dida2 жыл мурун
 • ❤❤❤🇦🇱🇩🇪

  Sabine S. s.Sabine S. s.2 жыл мурун
 • Kur egzistojne persona qe bejne dislike edhe kta te dy,, vertete gjynah sa njerez te semure ka kjo shqiptari

  Egzona GjurkajEgzona Gjurkaj2 жыл мурун
  • Per zotin ligesia shkon per tej sa zili kan njeres vertet te semure

   Etleva MeziniEtleva MeziniЖыл мурун
 • Jeni një çift perfekt të paarritshëm një familje perfekte ju adhuroj 🎵🎼🎶😂🤗🤩🤩

  Manjola BoboManjola Bobo2 жыл мурун
 • nje cift I mrekullueshem

  Qemal Terziu Qemal TerziuQemal Terziu Qemal Terziu2 жыл мурун
 • sh bukur te dy te mbrekullushem

  Luljeta CelaLuljeta Cela2 жыл мурун
 • sh bukur te dy te mbrekullushem

  Luljeta CelaLuljeta Cela2 жыл мурун
 • Shumë bukur

  Dake MatijaDake Matija2 жыл мурун
 • Cifti perfekt 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Eryola GogaEryola Goga2 жыл мурун
 • Nje cift i përkryer dhe dy kengetare me te mire kenget me te bukura nga Albani dhe mirjami

  Xhulijeta HidaXhulijeta Hida2 жыл мурун
 • Sa te mire qe jeni 😍😍

  Drilona GiataDrilona Giata2 жыл мурун
 • me pelqen shum alban si ne muzik dhe si njeri kam bere burrin xheloz per ty urime cifti.

  katykaty2 жыл мурун
 • Greetings from Croatia 🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖super pjesma💞💞💞💞bravo

  إيلي و أحمد في ألمانياإيلي و أحمد في ألمانيا2 жыл мурун
 • Jeni shume te mire

  Sofia SofiaSofia Sofia2 жыл мурун
 • Thjesht jane per tu adhuruar

  Adeelina MirashiAdeelina Mirashi2 жыл мурун
 • Grande grande grande grande grande grande grande grande

  Paola RossiPaola Rossi2 жыл мурун
 • Wow wow wow cfare prezence dhe interpretimi fenomenal 👌👏😍 Kahere s'kam pa keshtu dicka ne skenen shqipetare 👌

  Popcorn & ChillPopcorn & Chill2 жыл мурун
 • Kot fare kjo gruja...Kushedi sa ja dredh ky😂

  isabella jonasisabella jonas2 жыл мурун
 • Like ai qe Mendon qe eshte super kenge

  Esmeralda LutaEsmeralda Luta2 жыл мурун
 • Si Albano dhe Romina

  Inter MondialeInter Mondiale2 жыл мурун
 • Kenge kot pa karakter😡

  Ismete KokaIsmete Koka2 жыл мурун
  • Pse nuk beni nje kenge per Eurovision se jeni shume te mire dhe besoj qe shqipria do fitoj shqipris ju duhen kengetar si ju xx

   ValiValiЖыл мурун
  • Kendoni shume bukur

   Hankushe MecoHankushe MecoЖыл мурун
  • Jeni te dy shummtemireeeeeeeeeee u duam shuume mendoni shume bukur cifti me i mire qe ekziston

   Hankushe MecoHankushe MecoЖыл мурун
  • @Do Ritë

   Hankushe MecoHankushe MecoЖыл мурун
  • @Do Ri ,5

   Hankushe MecoHankushe MecoЖыл мурун
 • Alban Mirjam jeni cifti me I bukur, zerat tuaj ta mrekullueshem,kenget AQ te ndjera,qofshi te bekuar nga zoti bashke me vogelushen tuaj,ah sa keq qe ju mungojne nenat tuaja,jeni aq te rinj..

  Inter MondialeInter Mondiale2 жыл мурун
 • Yje Te bukur

  Erjolda sadikajErjolda sadikaj2 жыл мурун
 • Pse kujtimet mbesin.. Kur koha vetem shkon.. Mesa m'kujtohet.. se ka kalu sh kohë&i can't remember clear Diku dikur ka qën një çift and let me die with you song's ishte emblema e dashuris ne kuptimin e jetes tyre

  channel illyrianchannel illyrian2 жыл мурун
 • Shumë bukur , unë jam romanich por më plqen muzika shqiptare bravo 👏👏👏👏❤❤

  anth chrisanth chris2 жыл мурун
  • 😴😃🔱🐕🐥🐤🐣

   GO GEJM 100GO GEJM 100Жыл мурун
 • Sa bkr ❤️❤️❤️❤️

  Romarjo KumanakuRomarjo Kumanaku2 жыл мурун
 • Si dy yje jeni ❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏dhe kenga shum e bukur

  Naile IgrishtaNaile Igrishta2 жыл мурун
  • Naile Igrishta a

   Julin KapajJulin Kapaj2 жыл мурун
 • Shum bukur yjeee

  berat olaberat ola2 жыл мурун
 • Ju dua 😍😍

  Arta XhemajlajArta Xhemajlaj2 жыл мурун
 • sa bukur jeni të mrekullueshëm

  Hatixhe RanxhaHatixhe Ranxha2 жыл мурун
 • Te mrekullueshem!!

  Xhesi HaxhiXhesi Haxhi2 жыл мурун