Alban Skenderaj - JETE

Music & Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Endri Shani, A. Skenderaj
Available on:
Deezer: www.deezer.com/en/album/86527872
Spotify: open.spotify.com/album/70UYIhBogW3Ha7rKFhF2nM
iTunes: itunes.apple.com/us/album/jete-single/1451709316?ls=1&app=itunes
JETE
Stepen buzet, dridhet zeri
Fjalet po me lidhen nyje ne fyt
Nuk e besoja une i mjeri
qe per cdo fillim gjithmone ka nje fund
Dhe prita, dhe mbolla
nje farez qe nuk do mbinte kurre
I mposhtur deshmova lirine e saj
Nuk ka sekonde qe frymarrjen s’ma ndal
Nuk ka minute qe nuk dua te vdes
Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall
Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres
Dhe nuk ka nate qe ne enderr s’me merr
Nuk ka jave qe ndergjegja s’me vret
Nuk ka muaj, nuk ka stine
Nuk ka vit jo, shekull, JETE
Mendja ime arratiset
neper vendet qe nuk shkela me ty
Zemra si nje ore kurdiset
dhe ndalon sa here qe ti s’je aty
Jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoni
Jam vyshkur nga etja, per syte e saj
Nuk ka sekonde qe frymarrjen s’ma ndal
Nuk ka minute qe nuk dua te vdes
Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall
Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres
Dhe nuk ka nate qe ne enderr s’me merr
Nuk ka jave qe ndergjegja s’me vret
Nuk ka muaj, nuk ka stine
Nuk ka vit jo, shekull, JETE

жүктөп алуу

Көрүүлөр
6,327,506

Жорумдар

 • Jet e ti je shume i mire ze i embel fjal te mbrekullushem

  Alba MusaAlba Musa20 күн мурун
 • ♥️♥️♥️♥️♥️

  Alba MusaAlba Musa20 күн мурун
 • Artist i kompletuar! Kënaqësi shpirtërore është zeri jot e adhuroj pa fund çdo këngë që këndon! Respket pa fund për Alban Skënderaj.

  Brikena BrikiBrikena Briki25 күн мурун
 • Pas 2 vjet un akoma duke e degjuar kng😭❤

  Ilda HoxhaIlda Hoxha27 күн мурун
 • Te gjitha kenget e tua jane hite ,,,te pavdekshme

  Erla CapuniErla Capuni28 күн мурун
 • Nuk ka sekonde qe frymarrjen ma ndal 💌🔥

  Efi GjikaEfi Gjika28 күн мурун
 • 💔💔

  granitOffcialgranitOffcialАй мурун
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💖💝💗❤❤💔💔kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💖💝💗💝❤❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💖💝💗❤❤arisi💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaАй мурун
 • ufff ich liebe es

  Labinora JefkajLabinora JefkajАй мурун
 • Kenge dritheruese. Ka nje magji te vogel brenda saj.

  jakefutplotjakefutplotАй мурун
 • 👏👏😍

  Vanessa DelajVanessa DelajАй мурун
 • 😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍

  Sava KokoshiSava Kokoshi2 ай мурун
 • Ështe super kenge bejini like dhe subrstait

  Blabla blablaBlabla blabla2 ай мурун
 • ❤❤

  Ene HoxhaEne Hoxha2 ай мурун
 • Je magjia...❤❤❤❤

  Μ MΜ M3 ай мурун
 • Super bukur tekst ,muzike, c'te thuash.....Artist

  E ME M3 ай мурун
 • It was the best birthday gift ever and i still cant get over this song its a must have in all my playlists

  EM'AEM'A3 ай мурун
 • 🤩🤩🤩

  pamela Hyrapamela Hyra3 ай мурун
 • 🤩🤩🤩

  pamela Hyrapamela Hyra3 ай мурун
 • Cdo fjale me kujton vajzen qe dua dhe u lendova deri ne piken e fundit Ishalla e shef kte koment, dua te te them qe akoma je ne zemren time dhe te dua akoma me shume cdo dit "L" (pema)❤🤞

  Albi_ HAlbi_ H3 ай мурун
 • Super talent

  BOZA YTBOZA YT3 ай мурун
 • Jete💙M ❤❤❤

  tea eteatea etea4 ай мурун
 • Dhe nuk ka nat qe ne enderr nuk vjen 😥jete M 🤍🤍🤍🤍🤍

  tela bacitela baci4 ай мурун
 • Like kush e shikon ne 2020

  stivi prostivi pro4 ай мурун
 • Kte kenge dhe shume te tjera te Albanit do degjohen dhe shuuuuuum vite te tjera.Je unik ne muziken qe ben

  Nertila RapoNertila Rapo4 ай мурун
 • Jete!

  Veshaj VeshajjVeshaj Veshajj4 ай мурун
 • 1

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa4 ай мурун
 • kfcenea5

  Enea DemajEnea Demaj5 ай мурун
 • Me qeteson zeri I Tij

  Anisa MehmetajAnisa Mehmetaj5 ай мурун
 • je dobesia ime per zerin shendet e lumturi paq ne jete amin.

  alfa&med alfaalfa&med alfa6 ай мурун
 • Jeni talent i lindur

  Ana MemlikaAna Memlika6 ай мурун
 • Albani ka dy jet: (Nje jeta fizike) Dhe tjetra: " Kur te ndaloj se degjuari dhe personi fundit ".

  Αρσεν ΝτενταΑρσεν Ντεντα6 ай мурун
 • Puotiotuooflgkgkfhkhljtfgjh

  Hurma KorraHurma Korra6 ай мурун
 • 13/08/2020. Një këngë e pa papërsëritshme.

  Ermelinda 22Ermelinda 226 ай мурун
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Etleva DähneEtleva Dähne6 ай мурун
 • #Amin

  Etleva DähneEtleva Dähne6 ай мурун
 • Mrekullia vet kjo kenge

  Giselda PlakuGiselda Plaku7 ай мурун
 • ...dhe nuk ka nat qe ne enderr sme mer... 🙏🏻🙏🏻

  Xhesilda ZeqoXhesilda Zeqo7 ай мурун
 • Komenti 1111☘️

  Sara ASara A7 ай мурун
 • Çdo kenge e gjejme veten....

  Erjona HoxhaErjona Hoxha7 ай мурун
 • 🙌

  Akil AliuAkil Aliu8 ай мурун
 • Wow super kenge super artist BRAVO ALBAN je thjesht SUPER me kuptimin e plot te fjales ❤❤❤

  butriorse to deathbutriorse to death9 ай мурун
 • 😔😔😔

  Luze PortokalliLuze Portokalli9 ай мурун
 • Jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoniiiiii

  Sara ASara A9 ай мурун
 • 2020 ❤️❤️

  Suzana NgjeloSuzana Ngjelo9 ай мурун
 • 💖💖💖

  E. VE. V9 ай мурун
 • 😢😢😢😢😢😢😢

  Enkeleda GjalmaEnkeleda Gjalma9 ай мурун
 • E vertet eshte ❤❤❤❤❤

  Enkeleda GjalmaEnkeleda Gjalma10 ай мурун
 • O ju 610 personat qe keni ber dislike do ju shpjegoj dicka: 👍kjo eshte like shtypni kte ne kenget e albanit 👎kjo eshte dislike dhe po e shtype do te te shperrthej telegoni mos e shtypni me se ktyre 610 personave do ti ket vajt dhe policia ne shtepi kur o ta ken bere dislike

  BLACKPINK ALBBLACKPINK ALB10 ай мурун
 • Je i mrekulushem te pershendes!!!!!

  Egla JaupiEgla Jaupi11 ай мурун
 • refreni i vjedhur nga Passenger - Let her go

  Sam MufcSam Mufc11 ай мурун
  • @J K who said the lyrics? do you even understand what I said sweetie? I said the chorus not the lyrics.

   Sam MufcSam Mufc8 ай мурун
  • @Sam Mufc I'm not a Kpop Stan my dude just a bts Stan and the lyrics aren't the same

   J KJ K8 ай мурун
  • @J K what not you kpop stan

   Sam MufcSam Mufc8 ай мурун
  • ???? Lol not

   J KJ K8 ай мурун
 • Bravooo 👏👏👏👏👏👏😍 gjithmon i pari

  Bilbili AntonetaBilbili Antoneta11 ай мурун
 • I love this song and singer ❤

  sara sarasara sara11 ай мурун
 • edhe nje keng e jotja mo alban qe mu ngulit ne zemer 😥🥰

  Anna annaAnna annaЖыл мурун
 • 😥😥😥😥😥😥

  brunilda vajabrunilda vajaЖыл мурун
 • tfala pot ban eric claptoni , po thot shum mir e paske perkthy kangen tem :P

  elvis mulajelvis mulajЖыл мурун
 • Faleminderit

  DPS3688DPS3688Жыл мурун
 • Kjo eshtë muzikë, thjesht bukur!

  smithwesson870smithwesson870Жыл мурун
 • Super bravo☺☺👌👌👍👍

  Mikaela HoxhajMikaela HoxhajЖыл мурун
 • 😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏🥰🌻

  gerta Avdgerta AvdЖыл мурун
 • je meiniri ne keng ne dashuri ne sjellje ne te gjitha je me i miri jegjithckaaaaaa

  Gramoz JaupiGramoz JaupiЖыл мурун
 • 2020....like

  Sonila NilaSonila NilaЖыл мурун
 • 24.12.2019 a e degjohet ende? Super keng

  ALNORA DushkuALNORA DushkuЖыл мурун
 • Rispecchi tutti i miei sentimenti😔 bellissima canzone💛💛💛

  Angelik AnjelikAngelik AnjelikЖыл мурун
 • Sempre bello a sentire i tuoi canzoni 💞

  Amore & Fortuna Amore & FelicitàAmore & Fortuna Amore & FelicitàЖыл мурун
 • 😍😍😍😍😍😍😍2019

  Bardhi debrovaBardhi debrovaЖыл мурун
 • Super👏👏👏

  Γεωργία ΤόντιΓεωργία ΤόντιЖыл мурун
 • , ... jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres; shume texte te bukura

  Miri VeliuMiri VeliuЖыл мурун
 • Te gjitha kenget i ke super😊

  Rozi ImerajRozi ImerajЖыл мурун
 • 🥰🥰🥰

  Leonarda BeqiriLeonarda BeqiriЖыл мурун
 • 👍🌟🌟🌟🌟🌟

  Tefta ToromaniTefta ToromaniЖыл мурун
 • E vargje shum prekse

  Enkeleda GjalmaEnkeleda GjalmaЖыл мурун
 • Aman O Alban si na i gjen telat e jetes

  Enrik VojaEnrik VojaЖыл мурун
 • Qet10000% Fjal të pista0% Goca lakuriq0% Super

  Shpendi LakoShpendi LakoЖыл мурун
 • e adhuroj kte keng❤

  ajo ajoajo ajoЖыл мурун
 • Xhdo këngë e Alban Skenderaj është!!...... Nuk e di nuk e gjej dot një fjali të saktë ta përshkruaj. Poezi super. Motiv..... Arsye.... Të motivon ta marrësh jetën me gjallëri është si një gur i çmuar Albani në mes të llumit të këngëve që kemi në Shqipërin tonë. Kemi shumë këngë edhe këngëtar të mirë. Por ka aq jo të mirë sa kta të mirët duhet ti kërkosh me Lup.

  Thelleza CorajThelleza CorajЖыл мурун
 • Artist dhe pik❤

  bellabellaЖыл мурун
 • Këngëtari më i mirë shqiptar për mua!! LOVE YOU! 😍😍

  Zami ZamiZami ZamiЖыл мурун
 • 😇😇

  Xhesi DuleXhesi DuleЖыл мурун
 • Perla e rradhes.... Cdo kenge e Alban Skenderaj eshte HIT ! Eshte artist i vertete ! Alban Skenderaj je i paarritshem...! BRAVO ?

  Anthony JacksonAnthony JacksonЖыл мурун
 • Kjo keng esht shkruajtur per dy njerzit e mi qe i dua sa vdes per ata dy njerez.je i vecant veten dua te qaj dhe mos te flasi njeri kur degjoj dhe te jem veten....

  JetnorErtila BalliuJetnorErtila BalliuЖыл мурун
 • Martela martelaMartela martelaЖыл мурун
 • Pse nuk shperndani instrumentalin per tbere cover njerzit

  INSIDE THE TRUTH!INSIDE THE TRUTH!Жыл мурун
 • Te kam ne shpirt . E di pse sepse kur kam breng ,e pa mundur te mos e ndaj me ty.... ..

  Juliana XhokaJuliana XhokaЖыл мурун
 • Je adhurim Alban

  Kleanilda GjataKleanilda GjataЖыл мурун
 • Jete 😍Une me kenget e Albanit jetoi ska dite mos ti degjoi kenget e tij ❤❤

  Marsela MustafajMarsela MustafajЖыл мурун
 • Është e magjishme. Çdo fjal ka ndjenjë. Love you and I will do forever

  Elona EleziElona EleziЖыл мурун
 • Jam lodhur nga vetja Jam lodhur nga kjo dreq agoni Jam vyshkur nga etja Per syt e saj Nuk ka second qe frymarjen sma ndal Nuk ka minut qe nuk dua te vdes Jo nuk ka or qe nuk tretem ne mall Jo nuk ka dit qe dorzohem ta pres Dhe nuk ka nat qe ne enderr sme merr.... *JETE* EDHE 100 vite po mi dha zoti🤪🤭 do ta degjoj kete keng🙏🙃

  Xhulja DrobonikuXhulja DrobonikuЖыл мурун
 • Je orgjinal unik fantastic

  Alekela TreshiAlekela TreshiЖыл мурун
 • Je unik 👌👌👌👏👏👑

  nini ni。ninini ni。niЖыл мурун
 • Teksti super Muzika kot

  E VE VЖыл мурун
 • Mendja ime arratiset Neper vendet qe nuk shkela me ty...😢😢😢

  toni tonitoni toniЖыл мурун
 • Unik Faleminderit qe pjese e kengeve te tua eshte edhe teksti

  Ida IdaIda IdaЖыл мурун
 • Kenge e mrekullushme bravo 👏👏👏👏

  Matilda LeraNakoMatilda LeraNakoЖыл мурун
 • Perfundimisht kengetari me i mire shqiptar Krenar me ty Alban

  Arijan0 AArijan0 AЖыл мурун
 • ALBAN SKENDERAJ ❤❤❤❤ Kengetari im i preferuar .. je superrrrr 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Tushe DaulleTushe DaulleЖыл мурун
 • Brravooooooo💗💗

  Selman RrahmaniSelman RrahmaniЖыл мурун
 • Κengetar serios me pelqen 💕💕💕💕💕

  A nilaA nilaЖыл мурун
 • JETE🤗

  Xhersika PrilloXhersika PrilloЖыл мурун
 • Ti je nje shpirt i bukur alban...!!! Unik!

  Mari LenaMari LenaЖыл мурун