Alban Skenderaj - Refuzoj (Hapesira e nje endrre - Live)

Жорумдар

 • Io

  Loni LoniLoni Loni2 күн мурун
 • 😇😥😢😢😢😢😢😢😢😇💧💧🙏🤷‍♀️🙋‍♀️🙏⭐⭐⭐⭐⭐🇦🇱👌👍🇦🇱👌👍🤷‍♀️🙋‍♀️⭐💧💕

  Marigona YlliMarigona YlliАй мурун
 • ❤️❤️❤️👏🏻🎧🇵🇱

  Danuta936Danuta9362 ай мурун
 • Super artist

  giselda plakugiselda plaku4 ай мурун
 • Brilant si gjithmone, orkestra e shkelqyer gjithashtu .👏👏

  elisa elisaelisa elisa5 ай мурун
 • Mrekulli Alban .te jep shume emocion kur kendon.teksti i bukur.jam fansja jote

  Bbb VbbBbb VbbЖыл мурун
 • rfuzoj mfal veq nje kujtim me imazhin tend ditet ikaloj jetoj nje rival me gjysemjet refuzoj mendjen ta ndaj por mund te qaj😫😪😥😥

  Denisa MazhiDenisa MazhiЖыл мурун
 • Nje nder artistet me te mire qe ka shqiperia nder vite tashme. Ndjek cdo kenge cdo episod qe nga hera e pare me kengen e pare fituese ne top fest e ndihem krenar te them qe je frymezim per mua dhe per shume te tjere qe te kuptoj tamam se cdo te thote muzike e artist i vertete. Eshte kenaqesi dhe fat qe te kemi, dhe Faleminderit per gjithe kto vite prezence ne jetet tona. Me shume respekt e dashuri nga nje imigrant ilegal ne Angli

  Alb PrideAlb Pride2 жыл мурун
  • Te lumt goja Po BUKUR je shpreh ! ALB PRIDE Ja eshte frymezim i kenge. Gjynaf qe nuk din shumica Shqipetarve qeshte kenga zeri tij!

   alba Scharreralba Scharrer2 жыл мурун