Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video HD)

Muzika & Teksti: Alban Skenderaj
Orkestrim: Julian Feifel
Video: Digitalb
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/%C3%A7do-dite-nje-shen-valentin-single/1499095234?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/5TnSyS9W0syKiHY7IKOeUI
Deezer: www.deezer.com/en/album/131795782

жүктөп алуу

Көрүүлөр
2,362,475

Жорумдар

 • Oo sa këngë e bukur🥰

  Mixaela GrekuMixaela Greku14 күн мурун
 • Super keng e adhuroj akoma 🥰🥂

  german 01german 0118 күн мурун
 • Aseti me i bukur kombetar Shqiptar ! I vetmi Alban Skenderaj !

  Byshra KurtiByshra Kurti18 күн мурун
 • 😍❤amazing

  Dea ShutinaDea Shutina20 күн мурун
 • 🎈🎁🎈😍😍

  Πασαϊ ΦερνάντοΠασαϊ Φερνάντο20 күн мурун
 • Like kush e ngjin akoma ne 2021 👍

  Hite shqipHite shqip21 күн мурун
 • Omg...........

  Mia-SophieMia-Sophie21 күн мурун
 • 1 super keng 2 super ze 3 super kengetar 4 Cdo keng e jotja te renqeth mish dhe cdo keng e ka nje domethënie

  Erida HatijaErida Hatija21 күн мурун
 • ❤️❤️❤️💐💐

  Vangel KondraliuVangel Kondraliu21 күн мурун
 • Shum keng ebukur ❤️❤️❤️❤️

  Shenvalentin 2021Shenvalentin 202122 күн мурун
 • 😍😍😍

  Ambra ÇarçaniAmbra Çarçani22 күн мурун
 • RESPEKTE pèr kètè ARTIST SHQIPTAR kènaqèsi tè dègjoshè vargjet e bukura nè kèngèt e tij na bènè tè ndihemi KRENAR

  Zani i mirèZani i mirèАй мурун
 • Oh zot sa e dashuroj Albanin! E dua pafund! Me zerin e tij ma shkrin zemren!

  Black PantherBlack Panther3 ай мурун
 • Krenari Shqiptare 👍🇦🇱,,♥️

  Brunilda.PBrunilda.P4 ай мурун
 • O zot sa kange e bukur😊

  Shkodra ShkodraShkodra Shkodra4 ай мурун
 • MREKULLi...AlbanSkenderaj..

  Valentina KociValentina Koci6 ай мурун
 • Me kete muzik dua te pershendes nje njeri te zemres time qe e dua pa funde ❤Love❤

  Flavio TankaFlavio Tanka6 ай мурун
 • Love From India ❤

  Deadpool WarriorDeadpool Warrior6 ай мурун
 • Shume fjale te bukura

  doni dekadoni deka7 ай мурун
 • Michael buble , i vjen anes ahaha

  Andrea ZiuAndrea Ziu9 ай мурун
 • Super ! 😍😍😍😍😍😍

  Era CukaEra Cuka9 ай мурун
 • Like kush i degjon kenget e Albanit dhe kush e pelqen Alban Skenderaj

  Geri AnxhelaGeri Anxhela9 ай мурун
 • Nese luni brawl stars ose clash ju lutem shifni kanalin tim (do bej edhe video te tjera)

  THEARLIBOYTHEARLIBOY9 ай мурун
 • O zot ti me shkrin me zerin tend te embel.Je artist i pazevendesueshem!Mbret

  Kindle ApapaKindle Apapa9 ай мурун
 • 🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🌷🌷🌷

  Γεωργία ΤόντιΓεωργία Τόντι9 ай мурун
 • Nuk na thua o Alban ..aty ne maja ku je ben ftohte????se ky zeri i jot eshte ilac per ne qe jemi ketu poshte💕💕🌠🌠💕💕💕🌠☀️☀️☀️🕊️🕊️🕊️🕊️

  Egla XhelilajEgla Xhelilaj10 ай мурун
 • E adhuroj kete kenge 😍

  Denisiada MalqiDenisiada Malqi10 ай мурун
 • Je nje artiste i vertet 👏👏👏👏😍😍😍😍😍

  ILIR SULAILIR SULA11 ай мурун
 • Nuk ka te dyt si ty! Super ze!

  Enirda ShkurtiEnirda Shkurti11 ай мурун
 • Sa me pelqen kjo kenge ❤❤❤❤

  Isola DoraciIsola Doraci11 ай мурун
 • Super

  Drita LicDrita Lic11 ай мурун
 • Kengetari me i mire je per mua Alban .Kenget e tua jane fantastike zeri jot me pelqen shume faleminderit qe vazhdon te besh kenge me te bukurat ne bote .Une te adhuroj jeni nje familje e mrekullueshme bravo te duan shume😘😘😍💜💋❤👏👏👏👍👍

  Shqiponja PerriShqiponja PerriЖыл мурун
 • ❤️❤️❤️

  Danissa SochorDanissa SochorЖыл мурун
 • Can someone please drop the English subs ?

  nour duhnour duhЖыл мурун
 • Perl ska koment 🌟👌

  Arlinda KuqiArlinda KuqiЖыл мурун
 • Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

  GuilleCCGuilleCCЖыл мурун
 • Ja vlen ta degjosh

  Aldi MahmutllariAldi MahmutllariЖыл мурун
 • Me një këngë për ty,gjithë natën kam bër dashuri....! Eh mor Alban sa bukur qe I thua dhe i kendon! Po për fat të keq jo çdo femër e ndjen dhe e pranon! Shumica e femrave,shen valentinin e peshojn në dhuratë materiale!!!!!

  Zaim HOXHAJZaim HOXHAJЖыл мурун
 • O Alban o vellaa si e ka emrin kjo bjondia o vellaaa ??? Mos ri indiferent kur ta lexosh kte koment po me jep 1 pergjigje te paste vllai.

  vladimir nikolavladimir nikolaЖыл мурун
 • Ti qe e shikon kte koment dhe më bën subscribe ZOTI te ruajt ty dhe Familjen tende 🙏❤ me bëni Subscribe te gjith ju lutem te bej 1k sub 😊 Faleminderit ❤❤❤❤

  Isidas PageIsidas PageЖыл мурун
 • 🥰🥰🥰🤗🤗🤗

  Solei Desar KadriSolei Desar KadriЖыл мурун
 • Mbret i balladave ❤

  L. A.L. A.Жыл мурун
 • 🤩🤩🤩🤩😘😘😍

  Noli AmeliaNoli AmeliaЖыл мурун
 • Me I miri ne shqiperi

  Lore XibraLore XibraЖыл мурун
 • 🥰🥰🥰💘💘💘🥂🍾🙏

  Noli RamajNoli RamajЖыл мурун
 • Sa keq jam kaq pa fat që nuk harrita ta festoj të paketen 1 her ke dit 💔💔💔💔💔💔💔💔

  Giulia giulianaGiulia giulianaЖыл мурун
 • Super Kënge❤⭐🌹🎊

  Aurora I-MAurora I-MЖыл мурун
 • muzike shpirti

  Sonila VilaSonila VilaЖыл мурун
 • Je i mrekullueshem ,cte them me shum per ty ❤🥰

  eluerta mehallaeluerta mehallaЖыл мурун
  • eluerta mehalla kgcode.info/stream/ZIevoJSXlJqKfoc/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo

   Blind 02Blind 0210 ай мурун
 • E adhuroj kete kenge degjoj 100 here ne dite

  Esmeralda BacjaEsmeralda BacjaЖыл мурун
 • sikur cdo keng e Albanit hit

  Arjan ArjanArjan ArjanЖыл мурун
 • Nje muzike super mua me pelqen shume mirjam cani por dhe ti

  Klea PrushiKlea PrushiЖыл мурун
 • Shume shume e bukure ⭐⭐⭐⭐⭐

  meser fajermeser fajerЖыл мурун
 • Uiiiiiiii nje mbrekulli🤩🤩🤩

  Gersi ShahiniGersi ShahiniЖыл мурун
 • Teksti muzika super zeri melodioz ALBANI eshte i paarritshem

  Roland LikoRoland LikoЖыл мурун
 • Kenget e Avni lushkes

  Koli KoljanKoli KoljanЖыл мурун
 • Alban te lumt je kengetar imir shenvalentin imen per dit per at qe din te dashuroje💋🍎💕💞🍓🌟

  Minire RekajMinire RekajЖыл мурун
 • Shumë këngë e bukur. Bravo Alban që na sjell gjithmonë këngë që pëlqehen e këndohen në ç'do moment. BRAVO.

  Ilir HidaIlir HidaЖыл мурун
 • Eshte e mrekullueshme💖

  hristina gorohristina goroЖыл мурун
 • Oo😍

  hristina gorohristina goroЖыл мурун
 • Keng per Eurovision

  Anxhela CoboAnxhela CoboЖыл мурун
 • Enrique Iglesias shqiptar.....

  Mattia BrunoMattia BrunoЖыл мурун
 • ❤️❤️❤️❤️

  Arlis ArlisArlis ArlisЖыл мурун
 • Eh sikur vajza qe doje te te donte edhe ty siq e doje ti ate por jeta ndonjehere eshte e padrejte por vuajtja qe perjetove 1 dite kthehet ne force

  Erick BehariErick BehariЖыл мурун
 • Saher që dëgjoj të gjitha këngët e albanit. Kam këtë shpreje mos vdeksh kurr. Te dua shum dhe të kam komshi

  Meri MeriMeri MeriЖыл мурун
  • Meri Meri .... kgcode.info/stream/ZIevoJSXlJqKfoc/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo

   Blind 02Blind 0210 ай мурун
 • Super video kgcode.info/stream/nIuVeamMabh5dK0/video.html

  Ledi MuhametiLedi MuhametiЖыл мурун
 • Kjo thjeshte eshte nje perle. Kjo eshte muzike e vertete dhe me ndjenje.

  next nextnext nextЖыл мурун
 • 🙏🙏✌️♥️💙

  greta hutagreta hutaЖыл мурун
 • Je artisti më i mire ne shqiperi

  eligerta sadjaeligerta sadjaЖыл мурун
 • sa bukur o zot.

  Bardha MillaBardha MillaЖыл мурун
 • Keng e lezet'shme por pak e sforcuar . Ne ket menyre bie ne banalitet .

  illyrian eagleillyrian eagleЖыл мурун
 • Super kenge Alban

  Lediola ShuliLediola ShuliЖыл мурун
 • Super keng alban urime

  Hena KociuHena KociuЖыл мурун
 • Bravo👌👌, jeta me ty esht gjithmon shen valentine, Je gjithmon perfect, i pa arrtshem Alban, lum familja qe te ka, jeni bekim🙏🙏

  Mira HaziziMira HaziziЖыл мурун
  • Ki esht linku flm shum na bej subscribe ... kgcode.info/stream/p52ppMyPYp13dZk/video.html

   Blind 02Blind 029 ай мурун
  • Tek ki linku qka ta kem dergu necomett futu eja ndegjom muzik se bashku flm shum

   Blind 02Blind 029 ай мурун
  • Mira Hazizi kgcode.info/stream/ZIevoJSXlJqKfoc/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo

   Blind 02Blind 0210 ай мурун
 • 🙏❤😍

  Migena GenaMigena GenaЖыл мурун
 • Alban skrnderaj ..je kengetari me i mir ne bot.

  Arjan BeqirajArjan BeqirajЖыл мурун
 • Like për ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne mbare boten💙❤👍

  Mateo LalaMateo LalaЖыл мурун
 • 28h,28vite bojm me personi jets qe kam shen valetin bojm per gjithmon 😉💘

  & Nonamme_1111& Nonamme_1111Жыл мурун
 • Faleminderit per muziken 🙏

  Ilia KroniIlia KroniЖыл мурун
 • Je i pa zevendesueshem, e adhuroi c'do tingull qe del nga fryma jote. Vetem vazhdo e kendo per ne qe te duam shummmmm.

  kleidi cekrezikleidi cekreziЖыл мурун
 • O goddd so beautiful song na prek ne zdo pjes enocioni my favourite artist ❤

  Aggeliki NazariAggeliki NazariЖыл мурун
 • Shumë e bukur kënga bravo

  Esa ShimaEsa ShimaЖыл мурун
 • Ur adorable you sing amazing the way how u sing is so awsome so wonderful. Ur wife Miriami is so lucky to have you in her life. Congratiolation Alban. U are one of the most good singers in Albania. And every song u make is a hit and of course are so beautiful songs. PS; I`m from Albanian. Dhe jetoj ne Shqiperi. :* ;;)

  Sabina NdojSabina NdojЖыл мурун
  • @Blind 02 comentet sic e sheh mbajm shok po nk mban ajo qe ka dal tah njaj Chat

   Sabina NdojSabina Ndoj9 ай мурун
  • Sabina Ndoj hmmmm Provoje se problemi esht tek ty .... dil nga youtube dhe futu prap .. dhe na gjej ka keng sipaa deshires dhe chat ahum mir esht ... flm nese na viziton po beje subscribeee ... tash ta dergoj linkun

   Blind 02Blind 029 ай мурун
  • @Blind 02 nuk m ban mu o shoj me chatu nk e di pse se kam tablet un edhe km provu po nk me ban me shkrujt ty tek chat🤷🏼‍♀️🤦

   Sabina NdojSabina Ndoj9 ай мурун
  • @Blind 02 ???

   Sabina NdojSabina Ndoj10 ай мурун
  • Sabina Ndoj kgcode.info/stream/ZIevoJSXlJqKfoc/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo

   Blind 02Blind 0210 ай мурун
 • Idhulli im🙏🌍

  Edita HaziriEdita HaziriЖыл мурун
 • 👏🏻👏🏻👏🏻

  Xhuljeta FetauXhuljeta FetauЖыл мурун
 • Happy Valentines Day to the cutest Albanian couple ❤️❤️

  eioshen boboieioshen boboiЖыл мурун
 • Nuk ka si familja skenderaj ! 🎉 urime dhe gezuar

  Alimeja GegaAlimeja GegaЖыл мурун
  • Alimeja Gega kgcode.info/stream/ZIevoJSXlJqKfoc/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo

   Blind 02Blind 0210 ай мурун
 • Gezuar alban

  Tixhe GurraTixhe GurraЖыл мурун
 • ke nje ze fantastik

  zt21 officialzt21 officialЖыл мурун
  • O Alban o Gjigand😎

   eioshen boboieioshen boboiЖыл мурун
 • Sepse kjo eshte muzika e ver8 dhe Albani eshte misherimi i kesaj muzike❤❤🎧🎧

  Elbjon MbrostarakuElbjon MbrostarakuЖыл мурун
 • Bravo BRAVOOO e SUKSESE të tjera

  User UserUser UserЖыл мурун
 • Jeta me ty është një shan valentin.. Njl KËNGË për ty ta këndoj si dhuratë

  User UserUser UserЖыл мурун
 • Ti je krenaria e muzikes shqiptare❤gezuar!

  Amelia GegaAmelia GegaЖыл мурун
 • Gezuar shen valentinin te gjithe 😍

  abbsnn coseabbsnn coseЖыл мурун
  • abbsnn cose perandaje e ncore gjoksine jashte?? Ta festose??

   Είμαι αξέχαστοςΕίμαι αξέχαστοςЖыл мурун
 • I mrekullueshem si gjithmon. Shum tekste te bukura. Kenaqesi te degjosh kenget e tua.😊

  orjola isufajorjola isufajЖыл мурун
 • Love this song 💕 je me i miri Alban 🖤

  Esmeralda GanciEsmeralda GanciЖыл мурун
 • Kenge e mbrekullushme 🥰🥰

  Ana ZhidroAna ZhidroЖыл мурун
 • Po ki robqiri nklip qe u mundua te fiton fam ne brekt e ishit haha

  Andi RrustemiAndi RrustemiЖыл мурун
 • Kush ma ben subscribe ja kthej

  Joker PistolJoker PistolЖыл мурун
 • Perche nelle tendenze italiane

  Dio ManimarcoDio ManimarcoЖыл мурун