Alban Skenderaj - 1000 premtime, Mrekullia 8-të, 24 orë, Duart lart (H. e nje endrre - Kolazh)

Жорумдар

 • 🙋‍♀️🙏 🤩⭐Nr 1 🤴⭐👌👍👏👏👏👏👏

  Marigona YlliMarigona YlliАй мурун
 • Gjithmon do jemi me ty alban ti je nejriu me i mir me ate zerin tend na emocionon me ato kenget e tua ska dit nese nuk i degjoj nat apo dit nuk me ze gjumi pa kenget e tua dhe ne mengjes ska mengjes si nuk i degjoj dhe sidomos se un jam piktore nuk mund te ri pa degjuar kenget e tua nuk me ecen puna kur sikoj se ka dalur shum keq dhe degjoj kenget e tua me japin forc me japin emocione kur degjoj kenget e tua jam shum e lumtur por do kisha deshir te vija ne shqiperi te te takoja kudo qe ta mbash koncertin kam shum deshir te vij sepse un jetoj ne gjermani por kam shum shum shum shum deshir te te takoj shprejsoj nje dit te me realizohet deshira je kengetari i imi i preferuari ti dhe miriami ju dua shum te 2 jeni me te miret ti dhe miriami ❤

  Erina NeziriErina NeziriАй мурун
 • Artist 👌🙏❤️

  Popcorn & ChillPopcorn & Chill4 ай мурун
 • Oooooooo Alban ti je dashuri,skam cfare them me teper per ty .

  Delina metushiDelina metushi6 ай мурун
 • Super kengë super version super artist...kam qënë aty dhe e kam shijuar në max kete super recital tendin dhe nuk do lodhesha t'a degjoja çdo dite...je. Vertete unik artisti im i shpirtit . Luv u💋🥰

  denada vangjelidenada vangjeli7 ай мурун
 • Hello from Michigan USA ju përshëndesim!!! Great Music!! Beautiful Songs!! 👍💕😊

  Juliana VanBurenJuliana VanBuren7 ай мурун
 • Ti je artist ,jo shaka!,👏👏

  Marsela HoxhallariMarsela Hoxhallari7 ай мурун
 • Dhe shum ithjesht ekam në lagje të du shum alban .mëmir që skam qen aty se do luja mënç si edurbuar dotashijoja shum .se un në makin ebëj si eçmendur engrej shum muzikën të adhuroj shum

  Meri MeriMeri Meri7 ай мурун
 • Te dua❤️

  Meg MegMeg Meg7 ай мурун
 • Love it 😍❤️

  Do MuDo Mu7 ай мурун
 • Super!😍

  Zinxhira EnkelejdaZinxhira Enkelejda8 ай мурун
 • BRAVOOOOOOO Alban. Një zë i shkëlqyer. Një zë i veçantë. Μία φωνή γεμάτη και σε εφκαριστι. Good veri Good💖

  Kristina AKristina A8 ай мурун
 • BRAVOOOOOOO Alban. Një zë i shkëlqyer. Një zë i veçantë. Μία φωνή γεμάτη και σε εφκαριστι. Good veri Good💖

  Kristina AKristina A8 ай мурун
 • He sounds even better live

  Gerta CetaGerta Ceta9 ай мурун
 • Je nje artist i i madh.. Nje ze brilant i veqante dhe i embel.! Mbi te gjitha njeri, bashkeshort e baba i mrekullueshem..!! Si dhe pa dyshim sot jeni kengetari me i mire, i muzikes se lehte Shqiptare.!! Brravo dhe shume suksese ju urojme nga zemra.! 🌹👏🌟❤️🙏!

  Lili NikolliLili Nikolli9 ай мурун
 • I mrekullueshem!😀

  Anila DocajAnila Docaj9 ай мурун
 • Artist je nese deperton ne ndjnja ne shpirtin e njerzeve .ti ke e arrin 100% gjigand

  Klajdi DudaKlajdi Duda11 ай мурун
 • Artist unik

  Rivjola TerpoRivjola TerpoЖыл мурун
 • Një artist që përcjell emocion te ne,që ndjesinë pozitivitetin motivimin dashurin e përcjellë nëpërmjet notave muzikore.sot që po shkruaj këtë coment jemi në ditët e marsit të 2020 e kjo video është publikuar në 2018 .kjo tregon për fuqinë e një artisti të vetët nuk ka rëndësi sa herë të dëgjojmë për ne emocioni që ti na dhuron në shpirt vjen si për herë të parë .rritet akoma më shumë . Shqipëria dhe shqipëtarët të duan Alban Skenderaj por jo vetem.krenari dhe mirnjohje për një person si tiqë kurrë nuk ndalet dhe kurrë nuk i shteron ajo regji pozitive emocion që na dhuron çdo ditë . faleminderit Alban faleminderit vërtet sepse tekstet e tua janë tekste për shpirt për frymëzim motivim .

  Giselda PlakuGiselda PlakuЖыл мурун
 • 👏👏🥰🥰🥰😇😇

  Shefiko HoxhaShefiko HoxhaЖыл мурун
 • Bravo alban

  Sokol ahmetajSokol ahmetajЖыл мурун
 • Ky eshte koncert live

  matty b xxmatty b xx2 жыл мурун
 • Live long alban, Live long 🇦🇱

  Music Feels GoodMusic Feels Good2 жыл мурун
 • Premtimet e mija smarojn kurr perjet per dashurin e vertet kenga e mrekullueshme bravo alban mke vjedh historin e jetes

  Ciljeta GavociCiljeta Gavoci2 жыл мурун
 • Kenaqesi te degjosh ty Alban 🤗🤗🤗 artist me plot gojen ..

  Gjinovefa DritaGjinovefa Drita2 жыл мурун
 • Sa kengetar i madh je ber me nje vizjon pafund per nje muzik qe ngre pesh shpirtat

  Ciljeta GavociCiljeta Gavoci2 жыл мурун
 • Je krenaria e muzikes shqipetare je i pari bravo 👍 je 11111111shhh

  Bona bonaBona bona2 жыл мурун
 • Ka rastet kur fjalet jan te teperta. Ja nje rast i tille. Nje super koncert...sa keq se pash live...Alban wann kommst du nach München?

  Edi XhelilajEdi Xhelilaj2 жыл мурун
 • Je klase , dhe ke nje vajze mbrekullushem Miriam cani .kam qen fan i saj ne gjermani.gjith jeten te lumtur te jeni bashk me engjellin tuaj Amelian

  Dorothea sarajDorothea saraj2 жыл мурун
 • Tgjithaaa superrr pa fjal✨✨✨✨✨💜💜💜💎

  Ledina MyrtajLedina Myrtaj2 жыл мурун
 • BRAVO..KENGETAR 1 I KONCERTEVE LAYF.

  PUNE DOREPUNE DORE2 жыл мурун
 • Muzike shqiptare 100%

  Alma OpingariAlma Opingari2 жыл мурун
 • I pa arritshem, artist me shpirt.

  Leta StanaLeta Stana2 жыл мурун
 • Mbrekulli :)

  Noe AgastraNoe Agastra2 жыл мурун
  • mrekulli*

   andrea aandrea aЖыл мурун
 • Je i madh

  Luftar ReciLuftar Reci2 жыл мурун
 • Nr1

  Dritan FeciDritan Feci2 жыл мурун