Alban Skenderaj - Nen yjet e Tiranes (Backstage)

Жорумдар

 • Nuk mbaj mend me as vet sa here te kam degjuare neper koncerte live dhe clabe! Po di qe kuuuuurr su ngopa kuuuurr kuuuurr kurr Alban. Me mungojne koncertet tua, te ty gjei veten, gjei qetesin dhe lumturin shpiretore. Adhurimi im ti 🥰🥰👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  Delina metushiDelina metushiАй мурун
 • sa do doja te isha aty...... ky esht mrekulli

  Brothers BrothersBrothers Brothers4 ай мурун
 • Hhhhhuh

  xheni Ziuxheni ZiuЖыл мурун
 • Me i miri ne bote

  Florentina VasiFlorentina VasiЖыл мурун
 • Albani është njē artist që nuk përshkruhet me fjalë . I këndoftë Zemra tērë jetēn e tij . 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Liza DociLiza DociЖыл мурун
 • SA DO DOJA TE ISHA DHE UNE ATY!

  vasilika koshovarivasilika koshovariЖыл мурун
 • Kengetari me i mire i te gjitha koherave. ELVIS PRESSLY I SHQIPERISE. GOOD BLESS YOU. NA KENAQ ME ZERIN TEXTET MENYREN E INTERPRETIMIT. TE DUAM SHUME

  TIRANA IMETIRANA IMEЖыл мурун
 • Alban meriton cdo fjal te mire nk di me cfar fjale te vlersoj je shum i mire zoti te falt per familjen dhe per gjith ne qe na clodh me zerin tend magjik

  Sokrat RukaSokrat RukaЖыл мурун
 • Alban meriton cdo fjal te mire nk di me cfar fjale te vlersoj je shum i mire zoti te falt per familjen dhe per gjith ne qe na clodh me zerin tend magjik

  Sokrat RukaSokrat RukaЖыл мурун
 • WOOOW ..Shume bukur ...Super kengetar 😍😍😍😍😍😍

  Begerta DrizaBegerta DrizaЖыл мурун
 • Ty te ka kurdis zoti me bukuri me te gjitha ❤️je idhulli im 😍

  MarselaMarselaЖыл мурун
 • you are the best

  Elda ToskaElda ToskaЖыл мурун
 • you are an unseen star artist 😗😗😗😗😗😗💜💜💜💜💛💛💕💕💕💕💗💗💗💫💫💫💫😙😙🤗❤❤💓👑😇😀😙😙😙

  Franko BahaFranko BahaЖыл мурун
 • ❤❤je nje adhurim i vertete nje super artist shume suksese te uroj❤❤

  Marsilda BashaMarsilda BashaЖыл мурун
 • Ka kaq shum arsye per te te adhuruar tyyy❤️❤️si fillim je njeriuu me pozitiv ne bot❤️meriton me shum se kaqqq😍😍

  Brikena HoxhajBrikena HoxhajЖыл мурун
 • Me i miri bravo artist i madhe 👏👏🌟🌟⭐⭐🔥

  Entela SalajEntela SalajЖыл мурун
 • Meine Tochter ist 6 Monate und ist nur mit seinen lieder zu beruhigen

  Nadine OhremNadine OhremЖыл мурун
 • E jashtezakonshme dhe e mrekullueshme si gjithcka qe ti ben! Perjetesisht me i miri,je me shume se 1000 fjale,faleminderit qe ekziston!❤

  Anxhela NastoAnxhela NastoЖыл мурун
 • Yll je

  Lona VeiziLona VeiziЖыл мурун
 • Miriam looks so beautiful 😘💖

  blueibabygirl07blueibabygirl07Жыл мурун
 • Faleminderit shumë for sharing this!! I love it!!! #dashuri #love #respekt nga amerike

  blueibabygirl07blueibabygirl07Жыл мурун
 • Nuk pershkruhet me fjale emocioni kur e perjeton nga afer magjine e zerit te ketij artisti. Nuk ka te dyte si Alban Skenderaj 🙏🙏

  eneida sinanieneida sinaniЖыл мурун
 • suppper

  M.J .SM.J .SЖыл мурун
 • Dhe un nuk jam atjee😭😭sa do doja ta shihja vtm njeher ne jet Albanin nga afer ti je idhulli je me i miri, 😍😍😍😘😘

  Marinela hysajMarinela hysajЖыл мурун
 • Me i miri, me i bukuri, me i talentuari👏👏👏👏

  Jamune VetJamune VetЖыл мурун
 • Nje nga netet me te bukura 💙 Super koncerte 🤗

  Oriela HodaOriela HodaЖыл мурун
 • Dhe un nuk jam atjee😭😭sa do doja ta shihja vtm njeher ne jet Albanin nga afer ai esht idhulli im

  I_am_Esea _DedejI_am_Esea _DedejЖыл мурун
  • Nuk e di sa her ka koncert e marr vesh pasi ka perfunduar

   I_am_Esea _DedejI_am_Esea _DedejЖыл мурун
  • Edhe une😢 Po ku mund ta marrim vesh kur edhe Ku behen kto koncerte

   f gf gЖыл мурун
 • Me i miri, me i mbrekullushmi, Suksese Alban 😘😘😘😘

  Daniela ΝτανιέλαDaniela ΝτανιέλαЖыл мурун
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

  Sara LSara LЖыл мурун
 • The best ever 😍😍❤❤

  Doris AliajDoris AliajЖыл мурун
 • Ma i miri ❤️

  Njomëza HaliliNjomëza HaliliЖыл мурун
 • I mrekulkueshem!

  Valbona VatajValbona VatajЖыл мурун
 • Super 👌

  Stelina MustaStelina MustaЖыл мурун
 • You are the best ever❣❣❣

  Mirela GoxhaMirela GoxhaЖыл мурун