AlbanSkenderajMusic

AlbanSkenderajMusic
30  381 282 390

Video

Жорумдар

 • 1:14 damso??

  Boyzintthehxxd MenBoyzintthehxxd Men6 саат мурун
 • Kjo kengë me preku me zemër 💝💝💝

  Laureta ÇoboLaureta Çobo10 саат мурун
 • Perseri ne 2021 hit i veres do mbetet❤😉

  Gisela CaushllariGisela Caushllari10 саат мурун
 • Se di si mund te behet nje kenge shqiptare kaq e bukur. 🙏🙏

  Ervisi U.S.A.Ervisi U.S.A.18 саат мурун
 • ❤️ from Moldova 🇲🇩❤️🇦🇱

  Gio G.Gio G.18 саат мурун
 • Bellisima💖💖💖 🎀💖🎀💖🎀♥️

  Mirela PiciMirela Pici19 саат мурун
 • 👍👍👍👍👍👍

  RTSH ShqipRTSH Shqip21 саат мурун
 • Kur do e nxjerresh kengen tjeter

  Pranvera TotaPranvera TotaКүн мурун
 • Duhet te na perfaqsoje ne Eurovizion patieter

  Pranvera TotaPranvera TotaКүн мурун
 • Kengetari im i preferuar

  Pranvera TotaPranvera TotaКүн мурун
 • 👍👍👍👍👍

  RTSH ShqipRTSH ShqipКүн мурун
 • Bravo!Kenge shume e bukur!Zoti ta bekofte djalin.🧡🤩🥰🙏

  Pjeter AliaPjeter AliaКүн мурун
 • Sa keng e embel

  Ledi Ledi1Ledi Ledi1Күн мурун
 • A e degjoni akoma edhe pse jemi ne vitin 2021😀😀

  Gabriela BandilliGabriela BandilliКүн мурун
 • 2 gamar kengetar 🦍🦧🤣🤣🤣🤣🤣

  Anisa NisaAnisa NisaКүн мурун
 • Nje shikim si Mona Lisa befas ti ma dhe Une si nje “Alien i ligjshem” ne Champs Elysees Dhe nje moment mu duk vertete sikur jetoja ne nje film Nata me e bukur qe mbaj mend Por kur i cela syte vec gjeta mbi jastek nje trendafil dhe mbi leter shkruar emrin tend Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! Syte blu, floket me rrica Pa fryme me la Elegancen nga Franca Zjarrin nga Afrika Ishte nje nate asgje shume me kot vetes i perseris S’di pse te kerkoj ty ne cdo kend U be nje jave qe endem rrugeve si i marre neper ne Paris Ende duke thirrur emrin tend Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! Asnje mbiemer dhe asnje adrese Sikur nje foto ta kisha nga ti Dhe endem si marre neper Paris Dhe pse e di qe eshte nje cmenduri Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?!

  Enea BegajEnea BegajКүн мурун
 • 2021🎙🦠

  Real MadridReal MadridКүн мурун
 • ⛰👈

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizaceКүн мурун
 • 👆

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizaceКүн мурун
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Kenel LekajKenel LekajКүн мурун
 • Einfach perfekt 👌

  Kenel LekajKenel LekajКүн мурун
 • Kush e degjon akoma ne 2021❤️

  Haxhire HoxhaHaxhire HoxhaКүн мурун
 • Τι σημαίνει, μπορεί να το μεταφράσει κάποιος:;Τι λέει..ετσι γαμάτο τραγούδι 👏👏👏

  Anamaria TimofteAnamaria TimofteКүн мурун
 • Kjo këngë... Nuk ngopem duke e degjuar dhe qare nga emocionet e gezimit....❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Jeni kryeveprat e muzikës shqiptare.

  Blerta DobsonBlerta DobsonКүн мурун
 • Je i pabesueshemmmm 😩

  Dranuela HysiDranuela Hysi2 күн мурун
 • 🎁🎈😍🥰

  Paola GoxhajPaola Goxhaj2 күн мурун
 • 2021 🫀

  S4DX A3LONES4DX A3LONE2 күн мурун
 • Nuk u zgenjevem kurr prej teje

  Xhimi KlausXhimi Klaus2 күн мурун
  • Nese kengetari juaj i preferuar eshte Albani Beni nje 👇👍

   Xhimi KlausXhimi Klaus2 күн мурун
 • Je Këngëtari më i mir Shqiptar ,Respekt !

  Sadbere SpahiuSadbere Spahiu2 күн мурун
 • 2021 🙋‍♀️

  Enxhi KasmiEnxhi Kasmi2 күн мурун
 • 😘

  Vijola JaniVijola Jani2 күн мурун
 • Maj 2021❤❤

  Vlora VloraVlora Vlora2 күн мурун
 • kgcode.info/stream/nmTekbKHabuYo50/video.html

  Nikola FejziNikola Fejzi2 күн мурун
 • kgcode.info/stream/oaibhpuWptpop48/video.html

  Nikola FejziNikola Fejzi2 күн мурун
 • super kenge😍😍

  Anton MatishiAnton Matishi2 күн мурун
 • super kenge😍😍😍😍

  Anton MatishiAnton Matishi2 күн мурун
 • shum shummmm nice :(

  AL ShiraAL Shira2 күн мурун
 • Engjell....

  Nature NatureNature Nature2 күн мурун
 • Kush e degjon ne 2021 le te beje nje like 👍👍👏👏

  lola shametajlola shametaj2 күн мурун
 • I pa lodhshem gjithmon Albani me muzikèn e tij👏👏

  Gabri&Auri MariniGabri&Auri Marini2 күн мурун
 • Përshëndetje Alban Skënderaj. Unë jam fiks në moshën tënde dhe e kam ndjekur karrierën tënde muzikore qysh në fillesat e tua. Edhe unë vetë merrem në mënyrë indirekte me muzikën dhe besoj se e kam të bazuar atë që do të them më poshtë. Unë nuk është se mund të them që je një nga këngëtarët e mi të preferuar, por parë në aspektin e veshit kritik muzikor, ti mik i dashur je në mënyrë të parevokueshme këngëtari më i plotë dhe më i arrirë ne Shqiperi. E theksoj, nuk mund të them që jam fans, por e vlerësoj jashtë mase mënyrën tënde të të bërit muzikë. Je larg muzikës komerciale dhe muzikës mbytëse. Largpamësia dhe vizioni yt i të bërit muzikë në këtë vend është në vendin e gabuar, pasi po të ishe në një vend perëndimor, do të ishe padyshim në top listat botërore, në krah me divat e muzikës. Gjithsesi, të paktën degjojmë edhe ne muzikë cilësore dhe faleminderit për sa bën. Post scriptum. Refreni i kësaj këngë është totalisht jashtë kesaj bote, thjesht mrekulli.

  MËSO ANGLISHTMËSO ANGLISHT3 күн мурун
 • 😥😥😥😥😥

  Elsa KajaElsa Kaja3 күн мурун
 • 💯💯💬💯💬💯💬💯💯

  Nature NatureNature Nature3 күн мурун
 • THis is my resurrection after the my coma. Thank you!

  Enka MEnka M3 күн мурун
 • wow mrekullueshëm ey

  sopkapsopkap3 күн мурун
 • Thone disa neper komente <me vjen keq Albani eshte nder te paktet artiste ne shqiperi> une ju them mos t`ju vije keq fare sepse diamantet dhe engjejt jane te rralle ne kete bote.... Alban do te degjojem sa te kemi jete dhe pertej saj.

  soni inossoni inos3 күн мурун
 • Me pelqen dhe e degjoj gjdo her 😀👌👍

  Fatribasha FatribashaFatribasha Fatribasha3 күн мурун
 • 🌹🌹🌹👀🌹🌹🌹👀🏙🏙🏙🏙🏙🏙

  Shpresa ShalsiShpresa Shalsi3 күн мурун
 • Helena MihaHelena Miha3 күн мурун
 • ,,👍🇰🇬🇰🇬🇰🇬 Кыргызстан

  Аскар Жаныбек уулуАскар Жаныбек уулу3 күн мурун
 • 2021👏👏👏❤️❤️❤️

  Labe AlbaniaLabe Albania4 күн мурун
 • Super këng ... Kisha pas dëshirë me dëgjuar një bashkpunim Albanin me xhensilen

  Labe AlbaniaLabe Albania4 күн мурун
 • Jeni nje cift i mrekullueshem

  Bedri HanajBedri Hanaj4 күн мурун
 • ,❤️❤️❤️💞👏👏👏

  Labe AlbaniaLabe Albania4 күн мурун
 • Maj2021

  Labe AlbaniaLabe Albania4 күн мурун
 • Shumë keng e bukur si te gjitha këngët e Albanit.....maj 2021

  Labe AlbaniaLabe Albania4 күн мурун
 • Super kengee 👏🏼 ky bashkepunim ashte mrekullii 😍😍😍

  Mirjeta AdemajMirjeta Ademaj4 күн мурун
 • 2021 akoma duke e degjuar kete kenge super 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Aurora M.Aurora M.4 күн мурун
 • 🙏

  Arsi Zace arsizaceArsi Zace arsizace4 күн мурун
 • Pershendeteje te gjithve nga Türkiye,po

  MANSUR İLE EĞLENCEMANSUR İLE EĞLENCE4 күн мурун
  • Edhe un e degjoj vashdimisht, Entela İsallari

   MANSUR İLE EĞLENCEMANSUR İLE EĞLENCE4 күн мурун
 • Kengetari me I miri

  Aurora KadiuAurora Kadiu4 күн мурун
 • vec duke e degjuar kengen mendon se do zhgenjehesh nga dikush qe e do shume 😥😥😥😥Nuk jetoj dot pa ty 😭😭😭😭😭

  Rozana ImerajRozana Imeraj4 күн мурун
 • 2021 _2041

  Selfijaze TeliSelfijaze Teli5 күн мурун
 • 💖

  Blerina AhmetiBlerina Ahmeti5 күн мурун
 • nje keng super e bukur

  zana tafazana tafa5 күн мурун
 • Jeni ma te miret!!

  Neriana FerhatiNeriana Ferhati5 күн мурун
 • Bravo Alban E Noizy dy kengetaret e mi te preferuar bravo kam ndjere veten ne kete kenge 🙂suksese djema

  Shpetim CaniShpetim Cani5 күн мурун
 • kenge e mrekulleshme

  Ardit TolaArdit Tola5 күн мурун
 • Artist superior sepse i sherben nje nga qellimeve me te rendesishme te muzikes: frymezimit per jete!

  Leonidha NastoLeonidha Nasto5 күн мурун
 • Wunderschönes Lied Respekt and applaus 👏👏👏👍👍👍

  Dalibor StankovicDalibor Stankovic5 күн мурун
 • Un mendova se thot emrin ajshe

  Tuana MeziuTuana Meziu5 күн мурун
 • ⭐ Maj 2021 ⭐❤❤

  Elena ZhopiElena Zhopi5 күн мурун
 • Wow Alban je gjithmon fantastik je kengetari me i mir i trojeve shqiptare me muziken tende na nderon dhe na jep shprese qe shqiperia do ndryshoj dhe njerzit te ndergjegjesohen si ne dashuri urrejtje familje shoqeri pune shkolle spitale ne politike etj ....💙💙💙💙

  SuperBook ForeverSuperBook Forever5 күн мурун
 • Alban je super fare

  Black RiverBlack River5 күн мурун
 • Love Alban 💗 Miriam ❤

  food by Annafood by Anna6 күн мурун
 • As une

  Klajdi KaravidhaKlajdi Karavidha6 күн мурун
 • Je nga te paktet kengtar te merituar ne Shqipëri Alban ✌🏻😎 🇦🇱❤🇦🇱

  Angelito TafajAngelito Tafaj6 күн мурун
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👄👄👄👄👄👄👄👄 💋💋💋

  Jona JonaJona Jona6 күн мурун
 • ben robi nje kenge te shemtuar...po ky hic sa vjen me super kenge ben

  Areta VjeroAreta Vjero6 күн мурун
 • 30 Prill 2021

  Redon KullaRedon Kulla6 күн мурун